Argumentácia a schopnosť presvedčiť

Argumentácia a schopnosť presvedčiť

Nedarí sa vám presadiť svoj názor? Nechce okolie prijať vaše riešenie, hoci viete, že je najefektívnejšie? Cítite sa sklamaný a možno aj nahnevaný, že sa presadí niekto iný?

Ak ste sa v týchto otázkach uvideli, tak ste na správnom mieste. Vedieť použiť správny argument v správnom čase je umenie. A ak k tomu pridáme ešte aj schopnosť vidieť „do hlavy“ tej druhej strany, vedieť „si prečítať“ ako sa cíti a čo si asi myslí, tak sa dostávame k tej najvyššej úrovni, ktorú ovládajú skúsení obchodníci, manageri či politici.
Súčasťou tohto umenia je nielen vedieť použiť argument, ale aj prijať argument druhej strany bez toho, že by sme sa cítili slabší či menejcenní. Ocenenie a uznanie druhej strany povyšuje vzájomnú komunikáciu na inú úroveň a toto je presne cieľ, ktorý chceme dosiahnuť. Komunikáciu na úrovni, ktorá dovoľuje vyjadriť sa obom stranám a dospieť ku konsenzu, ktorý rieši situáciu, a neuráža žiadnu zo zúčastnených strán. Náš workshop vás zasvätí do tohto umenia a ukáže vám praktické tipy a triky, ktoré využijete v bežnom živote.

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju komunikáciu, chcú dosahovať svoje ciele a chcú sa presadiť.

Tešíme sa na Vás dňa 13.6.2019,18:00-20:30 hod. na ulici Mierová 56, Bratislava - Ružinov.

Cena workshopu je 21,- EUR s DPH.

Prihláste sa cez web, na info@powercoaching.sk alebo prosím zavolajte na tel. číslo 0948 168 011.

Partner podujatia je StartitUP a Meeto

Foto zdroj: www.unsplash.com
Cena:
21,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Termíny
Dátum a čas: 13.06.2019 18:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56