Osobnostná diagnostika

Kto som, aké mám hodnoty a čo je pre mňa dôležité sú možno otázky, ktoré si kladiete práve teraz. My vám poskytneme priestor, aby ste si zodpovedali na tieto otázky a nielen spoznali seba samého, ale aj dokázali odhadnúť ľudí vo vašom okolí.

GPOP OSOBNOSTNÁ DIAGNOSTIKA

Vďaka psychologickému vzdelaniu našich koučov máme možnosť využívať osobnostnú diagnostiku GPOP – Golden Profiler of Personality. GPOP diagnostika je typológia, ktorá pomáha k pochopeniu svojho osobnostnému typu, lepšiemu poznaniu seba ako aj k identifikácii toho, čím sa od ostatných líšime. Napovie vám, kto ste naozaj a aké sú vaše silné i slabé stránky. Túto metódu môžete použiť pre seba (jednotlivcov/manažérov), ale aj pre vzájomne poznanie druhých ľudí. Okrem samého seba budete teda schopní diagnostikovať aj osoby vo vašej spoločnosti a vo vašom okolí. Poskytne vám komplexný obraz osoby a umožní vám zistiť, ako sa pravdepodobne bude reálne správať daná osoba v rôznych životných situáciách, či stresových situáciách vo firme a výsledkom je posilnenie vzájomnej komunikácie. Na základe toho budete vedieť posúdiť:

  • aká pozícia „sedí“ diagnostikovanej osobe najviac,
  • v čom je skutočne dobrý,
  • ako zapadne do kolektívu
  • kde môže nastať konflikt,
  • čím dokáže dosahovať efektívne výsledky

Pomáha zároveň pri výbere nových osôb do vašej spoločnosti - vieme určiť kto je najvhodnejším kandidátom na základe vašich požiadaviek a preferencií. Pred komplexnou GPOP osobnostnou diagnostikou vám radi poskytneme konzultáciu.


360 STUPŇOV SPÄTNÁ VÄZBA

Potrebujete skĺbiť osobnostné predpoklady, vzdelanie, skúsenosti či zaradenie do kolektívu? Vhodný výber zamestnanca nie je ľahká úloha. Nechajte si poradiť od profesionálov! Viacnásobné hodnotenie pracovníka zo strany jeho spolupracovníkov, vedenia a zároveň ohodnotenia seba samého. Výsledkom je objektívna spätná väzba, na základe ktorej budete vedieť ideálne zaradiť zamestnanca, zvoliť vhodný spôsob postupu a spôsobu motivácie.


DEŇ ZDRAVIA PRE FIRMY

Spokojný zamestnanec = zdravý zamestnanec (VZŤAHY – TELO – MYSEĽ)

Zdravie má priamy dopad na efektivitu vašich ľudí. Ak nie sme vo fyzickej kondícii, psychickej pohode a trápia nás zdravotné problémy, naša aktivita klesá a v práci sme hlavou inde. Výkon v práci je podmienený tým, ako sa cítime a venujeme sebe vo voľnom a v pracovnom čase. Ak zamestnávateľ ukáže, že mu na jeho zamestnancoch záleží, odrazí sa to v ich lojalite, efektivite, ako aj dosahovaní stanovených cieľov. Preto sme vytvorili jedinečný, zážitkovo-prednáškový, deň, ktorý vyskladáme podľa vašich predstáv a našich odporúčaní. Radi pripravíme VÁŠ DEŇ ZDRAVIA!

Ako to funguje?

Vyberiete si oblasti, ktoré by ste chceli u ľudí vo vašej spoločnosti posilniť, ktorými by ste ich chceli odmeniť a ktoré by ich mohli zaujímať. Počas dňa zdravia sa vám bude venovať tím odborníkov, venujúci sa jednotlivcom a súčasne budú prebiehať interaktívne prednášky. Každý si vyberie svoje a zúčastní sa toho, čo ho zaujme. Najradšej pripravujeme prednášky a zážitky na mieru. Ďalej vám síce poskytneme náhľad možností, avšak fantázii sa medze nekladú a akékoľvek iné nápady (jóga, masáž,..) radi pripravíme.


DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

Pre viac informácií nás kľudne kontaktujte a my vám prezradíme všetky detaily, ako každá naša služba funguje. Pri biznis koučingu uzatvárame, zmluvu, tzv. trojdohodu medzi koučom, klientom a firmou, (prípadne oddelením ľudských zdrojov, manažérom alebo riaditeľom) o cieľoch, za ktoré preberáme zodpovednosť v plnom rozsahu. Keďže združujeme skúsených koučov, výhodou pre spoločnosť je v prípade potreby možnosť výberu. Konzultácie bývajú buď v našich priestoroch alebo v priestoroch firmy, podľa dohody. Taktiež sa vieme dohodnúť na online konzultácii.