Ako byť v prítomnom okamihu a vypnúť hlavu

Ako byť v prítomnom okamihu a vypnúť hlavu

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, v akej uponáhľanej dobe žijeme ? V dobe, kedy každý nový deň sa podobá tomu predchádzajúcemu. V dobe, v ktorej nás pocit napätia a vyťaženosti núti žiť veľmi rýchlo tak, že na spomalenie a oddych nemáme vôbec čas. Niekedy si to ani neuvedomujeme, no následky nám môžu veľmi uškodiť. Kam sa my všetci vlastne ponáhľame ? Čo keby sme na okamih zastavili a vypustili naše myšlienky ?

Z každej strany vidíme, ako vo svete mladí ľudia cestujú a týmto koníčkom sa aj živia, napr. prispievaním na sociálne siete. Poznáte to, nazývajú sa influenceri, či už vo svete módy alebo cestovania. Každý z nás má určité sny, očakávania od života, no nie vždy má odvahu dané veci aj plniť. Ak chcete byť plnohodnotným človekom a mať zo svojho života radosť a nevnímať len jeho starosti, mali by ste predovšetkým začať žiť a neprežívať. Žiť a neprežívať je schopnosť sústrediť sa na to, čo sa práve deje. Uvedomovať si to a prežívať to naplno. Ale ako to všetko docieliť ?

Čo všetko sa na webinári naučíte?

- Ako "byť" a nie len prežívať, aby bol váš život plnohodnotný
- Ako byť sám sebou
- Koučingové nástroje diagnostikovania momentálnej situácie
- Ako si užívať stav dokonalého sústredenia
- Ako bojovať so strachom, ktorý nám bráni v tvorení zmien
- Ako naštartovať život správnym smerom
- Praktické príklady

 
Schopnosť pustiť minulosť, ale poučiť sa z nej a zároveň mať pred sebou budúcnosť, ale uvedomovať si jej nepodstatnosť, je umenie. Byť v prítomnom okamihu predstavuje uvedomovať si vlastné telo a vlastnú myseľ. To znamená, vnímať mnohé krásne detaily, ktoré nám každodenne unikajú, no možno práve tie nám robia život krajším. Nemyslíte ? :)

Webinár prebieha prostredníctvom nášho Live Stream štúdia. Všetky technické informácie a prihlasovacie údaje vám poskytneme.

Dĺžka webináru: 90 minút (60 minút teória + 30 minút prax)

Pri zakúpení 2 a viac webinárov máte nárok na zľavnený balíček.
Viac nájdete na: https://www.powercoaching.sk/zlavy-a-darcekove-poukazy/

Tešíme sa na vás!

Partner podujatia je StartitUP :)
Cena:
21,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
2,5 h
Termíny
Dátum a čas: 14.05.2020 18:00
Miesto: Mierová 56, Bratislava
Plná skupina
Kouči