Ako rozbehnúť vlastné podnikanie

Ako rozbehnúť vlastné podnikanie

Máte skvelý nápad, podnikateľskú víziu, ale strach Vám nedovolí Vaše sny uskutočniť?
Nikdy predtým ste nepodnikali? Potrebujete poradiť lebo neviete ako nato?

Kurz ,,Ako rozbehnúť vlastné podnikanie“ Vám ukáže tú správnu cestu!

Mnohí ľudia dnes túžia podnikať, majú vynikajúce predpoklady na úspech s vlastnou podnikateľskou víziou. Často si však na začiatku nevedia poradiť s úvodnými procesmi, nemajú prehľad v tom ako sa načo pripraviť, aké postupy zvoliť.
Je smutné, že častokrát vynikajúce nápady ostanú zabudnuté, skryté v zásuvke. Pritom jedinou prekážkou je strach z neznáma. 

Podnikaním vytvárate niečo vlastné, zhmotňujete svoje sny a rozhodli ste sa dať si to najviac, samých seba. Podnikanie má byť o slobode, radosti, raste a vypustení svojho potenciálu do sveta. Pri správnom nastavení, dobrom časovom manažmente a porozumení svojim emóciám, viete mať podnikanie ako svoje ziskové hobby. A, vytvoriť si priestor aj na iné, pre každého z Vás dôležité veci. Je to o Vás, ste Vašim vlastným programátorom, len je potrebné zvoliť tie správne nastavenia. Z vlastných skúseností, ako aj z práce s našimi klientmi, Vám radi povieme AKO.

Nenechajte si ujsť príležitosť rozbehnúť vlastné podnikanie!
Kurz ,,Ako rozbehnúť vlastné podnikanie“ bude prebiehať 24.11. 2018 od 8:00 do 16:30hod., v Power Coaching-u na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov) pod vedením skúsených koučov a lektorov Silvie Langermann a Tomáš Langermann.

Cena kurzu je 170,- EUR s DPH.
Prihláste sa na info@coaching-poradna.sk alebo 0948 168 011
Tešíme sa na Vás!

Partner podujatia je StartitUP a Meeto
foto: www.pexels.com
 
 
 
Cena:
170,00 €
s DPH
Prihlásiť