Čas je priateľ a stres je len kontrolka

17.09.2018

Máte stresové zamestnanie? Problémy v súkromnom živote? Nestíhate? Naučte sa ovládať svoj stres a správne si zatriediť čas. Na kurze Time a Stress management v Power Coaching-u Vás naučíme ako zvládnuť každú situáciu s chladnou hlavou.

Och, už je dnes piatok? Report je na pondelňajšiu poradu, tak to stíham, ale dnes mám odovzdať vyjadrenie k tomu návrhu pre šéfa a a ja som ten návrh ešte ani nevidela. Dcéra v noci nespala, včera som musela pre ňu utekať do škôlky a k lekárovi. A v nedeľu je oslava u známych a ja nemám ešte kúpené darčeky a nakúpené veci na tú štrúdľu, čo som sľúbila. A do tohto myšlienkového pochodu vám zavolá manžel, že je zmena programu, na večeru s klientom musí isť on, lebo kolega Fero neprišiel do práce. No a v sobotu sa hrá firemný tenis, a tam tiež musí zastúpiť Fera. V tomto momente sa svet zastavil a vy cítite, že to zúfalstvo a tlak sa zhmotnili a celou váhou tlačia na vás.

Poznáte to? A možno sa vám to deje stále viac a viac a máte pocit, že ste ako myška naháňaná v rýchlo točiacom sa kolese. Túžite sa zastaviť a vystúpiť. Ale ako? Príďte si k nám po odpoveď na túto otázku. Urobte jednoduché, ale významné rozhodnutie, venujte si 8 hodín času a nájdite odpovede na otázku, akým spôsobom viete zastaviť to koleso a vystúpiť z neho. Cieľom nášho kurzuz je dať vám čas, priestor, inšpiráciu a aj konkrétne techniky a nástroje, ktoré vám pomôžu urobiť z času vášho priateľa a zo stresu len kontrolku, ktorá vás vlastne chráni pred ním samým.

Kurz Time a Stress management sa uskutoční dňa 22.09.2018 v priestoroch Power Coaching-u od 8:00 do 16:00, na Mierovej 56 v Bratislave – Ružinov, pod vedením skúsených lektorov Silvia Langerman, Tomáš Langerman.

Cena kurzu je / 170€ s DPH
2 osoby / 142,- EUR s DPH / 1 os.
3 a viac osôb / 130,- EUR s DPH / 1 os.

Prihlasujte sa na info@coaching-poradna.sk alebo volajte 0948 168 011

Power Coaching

Súvisiace kurzy

Neboli nájdené žiadne záznamy.