E-learning

Vzdelávanie v každom veku nás obohacuje. Stagnovať nemusíte, ani keď nemáte čas na osobnú návštevu individuálnych sedení, rôznych kurzov či vzdelávacích programov. Čo tak vzdelávanie priamo z pohodlia vášho domova? Naša ponuka online služieb je naozaj pestrá a vďaka modernej e-learning platforme vysoko kvalitná.

ONLINE OSOBNOSTNÁ DIAGNOSTIKA
Vďaka psychologickému vzdelaniu našich koučov máme možnosť využívať osobnostnú diagnostiku GPOP – Golden Profiler of Personality, ktorá pomáha k pochopeniu svojho osobnostnému typu, lepšiemu poznaniu seba, silných i slabých stránok, ako aj k identifikácii toho, čím sa od ostatných líšime. Môžete ju použiť pre seba (jednotlivcov/manažérov), ale aj pre vzájomne poznanie a diagnostikovanie druhých ľudí. Poskytne vám komplexný obraz osoby a umožní vám zistiť, ako sa pravdepodobne bude reálne správať daná osoba napr. v rôznych stresových situáciách vo firme.
Pred komplexnou GPOP osobnostnou diagnostikou vám radi poskytneme online konzultáciu prostredníctvom príslušnej internetovej platformy. Následne si spravíte online test, ktorý vyhodnotíme a poskytneme spätnú väzbu.

ONLINE INDIVIDUÁLNY COACHING

Online individuálny koučing predstavuje formu rozhovoru s certifikovaným koučom, v rozsahu 45 min. – 60 min prostredníctvom internetovej platformy, ktorá vám bude vyhovovať. Individuálny koučing je vysoko dôverný s dôrazom na mlčanlivosť kouča. V rámci online koučingového rozhovoru sa venujeme vašej téme a pracujeme na dosiahnutí vami stanoveného cieľa, želaného stavu, či snov. Výsledkom je posun klienta, rast a vzbudená aktivita, spojená s chuťou k činom.

ONLINE BUSINESS COACHING

Manažéri v súčasnosti musia plniť dve kľúčové úlohy: dosahovať ciele, za ktoré zodpovedajú a súčasne rozvíjať svoj tím. Individuálny business koučing je orientovaný práve na motiváciu a rozvoj zamestnancov i manažérov a prebieha na základe online rozhovoru manažéra s koučom prostredníctvom internetovej platformy. Koučing veľmi pozitívne vplýva aj na súkromie zamestnancov, pretože „len spokojný zamestnanec je skutočne výkonný zamestnanec.“

LIVE STREAM WEBINÁRE
V rámci Live Stream štúdia Power Coaching, pravidelne organizujeme interaktívne live stream webináre na vami určené témy, či už ide o life alebo business oblasť. Každý štvrtok sa môžete pripojiť na náš stream, klásť otázky k danej téme a my vám na všetko radi zodpovieme.

ONLINE KURZY A WORKSHOPY
Pravidelne pripravujeme aj rôzne online kurzy na zaujímavé témy, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť z našej stránky www.poweracademy.sk a vypočuť kdekoľvek a kedykoľvek. Rozhodli sme sa vám ponúknuť aj takúto online formu vzdelávania, dostupnú ihneď. Online kuzry, či už z life alebo business sveta, si môžete vypočuť z pohodlia vášho domova alebo vo firme. Kurzy sú rozdelené na 3 úrovne (začiatočník-pokročilý-expert). Okrem toho, radi nahráme online kurzy na mieru pre vás, vašich známych kolegov, či pre väčšie skupiny.  
Aktuálne témy online kurzov a workshopov nájdete v linku: https://www.powercoaching.sk/kurzy-a-workshopy/

ONLINE ŠKOLENIA A TRÉNINGY
Vzhľadom na dnešný technický pokrok, môžeme realizovať aj firemné online tréningy bez toho, aby ste k nám prišli osobne. Povedzte nám, čo podľa vás vo vašej firme nefunguje a my vytvoríme stratégiu a plán vzdelávania priamo na mieru vašej firmy. Samozrejme, za všetko berieme zodpovednosť. Máme radi efektivitu a spoluprácu, ktorá má zmysel pre obe strany. Taktiež vďaka online platforme školíme a vytvárame na mieru témy, ktoré vaši ľudia potrebujú. Za pár rokov sme sa vyprofilovali na "externé HR oddelenie", ktoré pomáha interným personalistom nastavovať pracovné prostredie tak, aby bolo atraktívne a príjemné pre všetkých zamestnancov v spoločnosti.
PODCASTY

Vy ste našou inšpiráciou a práve vďaka tomu nahrávame podcasty z nášho Podcast Studia "Kouč neradí, ala pomáha". Pravideľne pripravujeme podcasty na témy, ktoré vás zaujímajú. Každý týždeň si môžete vyúpočuť nový podcast, či už zo sveta life alebo business, úplne zadarmo. Naši kouči Silvia a Tomáš vám radi pomôžu v bežných, ale aj zložitejších životných situáciách. Preto budeme radi, ak nám napíšete témy, o ktorých by ste sa chceli dozvedieť niečo nové, prípadne problém, ktorý vás trápi a potrebovali by ste s ním pomôcť. Kľudne nám  napíšte na email a my nahráme podcast iba pre vás. Naše podcasty môžete počúvať na https://soundcould.com/you/tracks

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE
 
Pre viac informácií nás kľudne kontaktujte a my vám prezradíme všetky detaily, ako každá naša služba funguje. Pri biznis koučingu uzatvárame, zmluvu, tzv. trojdohodu medzi koučom, klientom a firmou, (prípadne oddelením ľudských zdrojov, manažérom alebo riaditeľom) o cieľoch, za ktoré preberáme zodpovednosť v plnom rozsahu. Keďže združujeme skúsených koučov, výhodou je v prípade potreby možnosť výberu.