Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave

08.09.2018

Výborný projekt, ktorého sme radi súčasťou :) Pre všetkých začínajúcich aj skúsených traderov a všetkých, ktorých zaujímajú investície a obchod! Pozývame Vás na Finančnú konferenciu ShowFx World v Bratislave, ktorá sa uskutoční dňa 8.9.2018. Stačí sa len zaregistrovať.

V úvode Vás privíta kouč a lektor Tomáš Langermann, ktorý Vám priblíži "AKO PODNIKAŤ S RADOSŤOU A UDRŽAŤ SI MOTIVÁCIU"

https://www.showfxworld.com/promo/bratislava18.php?x=pcbr18a

Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave ponúkne 7 bezplatných seminárov a workshopov a predstaví top traderov a trhových expertov z Veľkej Británie, Dánska, Slovenska a Českej republiky – v jeden deň a na jednom mieste!

PREČO ZA ZÚČASTNIŤ

• dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o obchodovaní – náš program je pre návštevníkov s rôznym stupňom skúseností a zahŕňa top témy od bitcoinov až po automatizované obchodovanie a stratégie Price Action;
• v otvorených diskusiách s prednášajúcimi objavíte, čo naozaj funguje na trhoch;
• strávite deň v priateľskej atmosfére a v spoločnosti ľudí s rovnakými záujmami (súčasťou programu bude aj prestávka s chutným občerstvením);
• zapojte sa do lotérie a môžete využiť obchodné bonusy od organizátorov a zastúpených firiem

Prednášať budú Tom Hougaard (Profesionálny obchodník (UK), Ondřej Hartman (zakladateľ FXStreet.cz, Česká republika) a ďalší.

ShowFx World je medzinárodná obchodná značka, ktorá od roku 2009 až doteraz zorganizovala viac ako 30 konferencií a výstav na tému obchodovania a investícií. Zemepisne tieto akcie zahŕňajú Moskvu, Singapur, Bratislavu, Cyprus, Rigu a ďalšie mestá na celom svete. Hlavným cieľom je poskytovať vedomosti o finančných trhoch – organizátori zaručujú, že návštevníci získajú reálne obchodné stratégie, účinné rady a metódy na zarábanie peňazí.
Zistite všetky informácie a bezplatne sa zaregistrujte tu.

https://www.showfxworld.com/promo/bratislava18.php?x=pcbr18a