Konštelácie s figúrkami v praxi III.

Konštelácie s figúrkami v praxi III.

Staň sa expertom konštelácií! Konšteláciami objavíte nevedomé súvislosti, ktoré by ste inými terapiami možno ťažko objavili. Dostaňte túto metódu pod kožu, zveľaďte sa v nej a nadobudnite zdravé sebavedomie.

Zážitková metóda, ktorá sa využíva všade tam, kde existuje systém. V rozumovej rovine dostanete skryté informácie a pochopenie, čo sa udialo v minulých rodoch, zažijete precítenie a odovzdanie zodpovednosti späť predkom a rovnako vám konštelácie dajú možné riešenie, ktoré následne uplatníte v reálnom živote.  V emočnej a telesnej rovine prežijete to, ako ste nadstavení k druhým ľudom v živote, viac sa dozviete o vašej osobnosti a môžete zažiť svoju novú pozíciu v systéme. Vďaka kurzu si osvojíte metódu konštelácií na toľko, že sa stane vašou prirodzenou súčasťou.
 

Kurz „Konštelácie s figúrkami v praxi III.“ je špecializovaný vyslovene na prax, pričom je nevyhnutné absolvovať Konštelácie I. aj II.  Koučujeme s figúrkami. Kurz hlavne odporúčame tým, ktorí sa chcú v konšteláciách zdokonaliť a stať sa profesionálmi.

Môžete sa prihlásiť v oboch dátumoch 18.8.2020 aj 25.8.2020, aby ste si túto metódu poriadne nacvičili, čo je veľmi dôležité. V prípade, ak by niekomu nevyhovoval ani jeden z uvedených dátumov, zašleme vám z kurzu záznam.

Tešíme sa na vás!

Partner podujatia: StartitUP :)

 

Cena:
60,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
3 h
Termíny
Dátum a čas: 18.08.2020 17:00
Miesto: Mierová 56, Bratislava
Dátum a čas: 25.08.2020 17:00
Miesto: Mierová 56, Bratislava
Kouči

Mgr. Silvia Langermann, PCC

Lektorka, psychologička, koučka