toggle menu

Ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa | 09.11.2022

Mama vychováva svoje dieťa tak, aby bolo šťastné

Vychovávame ich s láskou, dávame im len to najlepšie zo seba a aj napriek tomu máme občas pocit, že niekde robíme chybu. Nehovoriac o tom, zvládnuť ich v dnešnej situácií.

Ako rodičia si musíme uvedomiť, že každé dieťa má svoj špecifický vývoj a predovšetkým my sme tí, ktorí vplývame na to, ako sa buduje identita nášho dieťaťa. Korona, či akákoľvek iná kríza, denné situácie, rozdielny spôsob a schopnosti vyjadrenia svojich pocitov a potrieb nás rodičov občas vrhnú do stavu, že nevieme ako pokračovať…


ČO VŠETKO SI ROZOBERIEME?

 • Jednotlivé štádiá vývoja dieťaťa a ako správne reagovať v jednotlivých štádiách vývoja
 • Komunikácia ako základ výchovy dieťaťa
 • Spätná väzba (ako ju podať, ako si ju vypýtať)
 • Nástroje vzbudenia tvorivosti
 • Adaptácia na rôzne situácie
 • Ako nájsť harmóniu medzi napomínaním a pochvalou
 • Ako dosiahnuť zdravú úroveň sebahodnotenia a zodpovednosti dieťaťa
 • Ako nájsť rovnováhu pri výchove tak, aby sa dieťa poznalo, aby malo na seba adekvátne nároky a aby si verilo, že všetky svoje ciele dosiahne

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Ak si ako rodič kladieš niektorú z týchto otázok, tak určite aj pre teba. 

 1. Robia vaše deti len to, čo oni chcú a vy si myslíte, že sú neposlušné?
 2. Ako nastaviť dieťaťu správny režim a naučiť ho zodpovednosti?
 3. Neviete ako reagovať na ich plač, hnev, odmietanie a iné výrazné emócie?
 4. Kde to celé teda zlyháva?

Na našom kurze vám radi prezradíme, čo všetko potrebujete k tomu, aby ste vychovali šťastné a sebavedomé dieťa v akýchkoľvek podmienkach.

DOSTUPNOSŤ KURZU

Tento online kurz bude dostupný od 09.11.2022. Pokiaľ máš k tematike akékoľvek otázky, neváhaj nám ich následne zasielať na info@powercoaching.sk alebo použi náš online chat.

 

1
Záznam audio – Ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa – 10.11.2021
2
Video │ Ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa │09.11.2022
120
1. Gmail účet. "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. 2. ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) 3. Dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/
Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk.
Ponúkame rôzne zvýhodnenia. Jednou z možností je zakúpenie si nášho balíčka kurzov (v hodne 21€) 4+1 ZDARMA. Ďalšou možnosťou je členstvo v našom ACPC klube, kde získaš 10% zľavu na všetky naše služby doživotne!
Členom sa automaticky stávaš pri absolvovaní nášho kurzu KOUČ104 hod. Pre všetkých absolventov s titulom ACPC máme prichystané výhody a zvýhodnenia: - Možnosť využiť 10 % zľavu na všetky naše kurzy a workshopy - Možnosť koučovania na rôznych nami organizovaných eventoch - Možnosť určitej podpory pri podnikaní v smere koučing. Účastníci intenzívnej formy programu od Power Coaching dostávajú následnú neustálu podporu, k rozvíjaniu nadobudnutých zručností. Poskytnutím mentoringu, možnosti koučovania klientov Power Coaching, zopakovaním si kurzu, priebežnými konzultáciami, spájaním koučov, poskytnutím im priestorov k tréningu a koučovaniu, ako aj formou online podpory.
Obľúbiť
Zapísaní: 27 študentov
Trvanie: 18:00 - 20:00
Prednášky: 2
Výuka: Online │ video

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Ako vychovať šťastné a sebavedomé dieťa | 09.11.2022
Cena:
25€
Layer 1
Prihlásiť sa Categories
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.