Power Coaching | vzdelávanie a výcvik koučov

Mentálny koučing pre trénerov a športovcov | 30.03. – 31.03.2023

Športovec bežec beží beh - mentálny koučing

Whitmore vyslovil jednu veľmi pravdivú myšlienku: „najväčší súper je v našej hlave. Netreba vyhrať nad súperom, ale v prvom rade nad sebou.“ Na základe toho už dlhé roky koučujeme trénerov a športovcov a učíme ich koučovať. Výsledky sú neuveriteľné!


Šport je jednak o fyzickej kondícii, avšak rovnako dôležitá je aj kondícia psychická. Základom je potreba sa naučiť veriť si a rozhodnúť sa vyhrať. Vytrvať. Ostať motivovaný. Tešiť sa z výhry a poučiť sa z prehry. Nenechať sa vystrašiť, ale „ísť si“ svoj vlastný scenár.
V športe sú hráči, tréneri, rodičia, často celý tím a práve mentálne koučovanie každého jedného člena tvorí jeden komplexný celok.

Počas 16-hodinového výcviku športového koučingu SA NAUČÍŠ:

  • Poznať svoju osobnosť – sebapoznanie ako základ dôvery
  • Osvojíš si komunikáciu na profesionálnej úrovni
  • Správne sa motivovať a zostať motivovaný
  • Koučingové techniky pre zmenu a ovládnutie myslenia
  • Správne nasmerovanie pozornosti a schopnosť sústrediť sa
  • Rešpekt pri výhre vs. povzbudenie pri prehre
  • Zdravá „inakosť“
  • Zvládnutie nátlaku spoločnosti (kamaráti, rodina,..)
Lektor Tomáš začínal ako športovec – cyklista, stal sa víťazom rôznych cien a majstrovstiev a tiež sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov. Neskôr v pozícii trénera si čoraz viac uvedomoval, že je treba pracovať aj so psychikou športovca a keď sa pred 10 rokmi začal venovať koučingu, zrazu to celé začalo dávať zmysel! Tomáš má za sebou desiatky zverencov, cyklistov a niekoľko vrcholových športovcov i celých tímov, pri ktorých stál pri ich úspechoch aj neúspechoch.
A práve preto je Mentálny koučing školený veľmi praktickou metódou a okamžite použiteľnou v praxi.
Absolvovaním kurzu získaš CERTIFIKÁT ACPC /Approved Coach by Power Coaching/
Tešíme sa na teba! 😉

ZÁZNAM Z KURZU. Pokiaľ sa kurzu nebudete môcť zúčastniť osobne v stanovenom termíne, je možné dodatočne zaslať záznam. Je potrebné to však oznámiť vopred minimálne 3 dni pred začatím kurzu. Platí to však iba v prípade, že účastníci kurzu (nakoľko je to interaktívny webinár) budú so zaslaním súhlasiť. Preto si ho radšej nenechajte ujsť naživo!

1
Zoom – Mentálny koučing športovcov 31.03.2023
480

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s G kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudnete.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

2
Zoom – Mentálny koučing športovcov 30.03.2023
480

Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má vždy viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre potom spolupracuje s kalendárom a je menšia pravdepodobnosť pripomienkou, že na meeting zabudnete. Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme! Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.

Získať kurz
Zapísaní: 8 študentov
Trvanie: 8:30 - 16:30
Prednášky: 2
Výuka: Prezenčne aj Online

Archív

Layer 1
Prihlásiť sa Categories
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.