Power Coaching | vzdelávanie a výcvik koučov

NAVRÁŤ duševné zdravie sebe a svojmu okoliu | 04.04.2024

Dusevné zdravie a psychická pohoda

Opäť sme pre vás pripravili webinár s našimi odborníkmi na duševné zdravie. Tento krát bude hlavnou témou Emocionálna inteligencia (EQ). Srdečne všetkých pozývame zažiť 150 minút inšpirácie, oddychu a vzájomnej podpory z pohodlia vášho domova.

Ako spoločnosť sme v posledných rokoch zažili globálnu pandémiu, obnovené povstania okolo rasovej nespravodlivosti či práv žien, búrlivé volebné obdobia a pre mnohých aj kolíziu všetkých aspektov individuálneho života. Školy a pracoviská sa doma zblížili a zamestnávatelia pokračujú v skúmaní spôsobov, ako udržať zamestnancov v zdraví. Všetky tieto veci osvetlili dôležitosť duševného zdravia a priniesli túto obsiahlu tému, ktorú si na tomto webinári rozoberieme z hľadiska jednotlivcov i skupín.

DOZVIETE SA

  • Ako ovplyvňujú myšlienky, emócie a nálada naše psychické zdravie a pohodu (EQ)
  • Ako ovplyvňujú myšlienky naše fyzické zdravie a imunitu (Psychosomatika)
  • Prvá pomoc pre trpiacu myseľ a dušu: Myšlienkové vzorce ako porozumieť svojim emóciám a ovládnuť svoje myslenie (EQ)
  • Ako nevyhorieť, predchádzať depresii a úzkosti
  • Ako otvoriť zatemnenú myseľ, rozšíriť obmedzené vnímanie reality, mať zdravý úsudok a rozhodnúť sa (Kritické myslenie)
  • Prečo a ako praktizovať mentálnu psychohygienu a ako prijať samého seba či okolnosti, ktoré nie je v našich silách zmeniť
  • Jednoduché princípy, ktoré zachovajú pri sile a psychickom zdraví

OBSAH

  1. Duševné zdravie jednotlivca
  2. Duševné zdravie v rodine
  3. Duševné zdravie a koučing

NAŠI HOSTIA A ODBORNÍCI

Čoskoro prezradíme. 😉

Cieľom podujatia je oddýchnuť si a načerpať novú inšpiráciu a silu k pozitívnym zmenám vďaka novým prístupom v oblasti duševného zdravia a emocionálnej inteligencie, ktoré budú mať dlhodobý vplyv na váš život, vaše okolie či klientov/zamestnancov.

Hovorí sa, že život je zmena, a ak máme zlé návyky v našom životnom štýle, malo by toto úslovie platiť obzvlášť. Zmenou vášho myslenia to všetko začína! Pokiaľ sa nezastavíte a nenačerpáte novú silu, hrozí vám vyhorenie, ktoré je dnes celosvetovým problémom. Poďte si dopriať osvieženie a inšpiráciu pre vašu dušu.

Získať kurz
Zapísaní: 265 študentov
Trvanie: 18:00 - 20:30
Výuka: Online s termínom

Archív

NAVRÁŤ duševné zdravie sebe a svojmu okoliu | 04.04.2024
Cena:
3€
Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.