Negociácia – Zručnosti vyjednávania v praxi

Vyjednávacie zručnosti v obchodnom styku

Negociácia = vyjednávanie. Vyjednávame v podstate každý deň, či už s kolegami v práci, so šéfom, členmi rodiny alebo kamarátmi. Nie vždy si to uvedomujeme, ale je to tak. Ukážeme vám ako s negociáciou pracovať a vylepšiť si negociačné schopnosti.


Umenie vyjednávať sa dnes právom pokladá za jednu z kľúčových interpersonálnych zručností pracovníkov predaja. Negociácia je užitočná pre ľudí, ktorí pripravujú projekty a plány, v ktorých sa očakáva spolupráca viacerých ľudí, tímov. Cieľom je osvojenie si vedenia dialógu a zvládnutie primeranej taktiky a proti-argumentácie v obchodnom styku, ale aj v každodennom živote.

OBSAH KURZU

  • Komunikácia (výber vhodných jazykových prostriedkov)
  • Kedy má vyjednávanie zmysel
  • Rétorika (ako hovoriť) a formovanie požiadaviek
  • Pozície vs. záujmy
  • Vyjednávacie metódy (proces riešenia)
  • Kde a ako trénovať vyjednávanie
  • Budovanie medziľudských vzťahov a sociálnej interakcie v procese vyjednávania
  • Nekalé taktiky
  • Praktické príklady a ukážky negociácie

Naučíme vás štandardným taktikám vyjednávania pri komunikácii s klientom v obchodnom styku alebo pri dlhodobej spolupráci s obchodnými partnermi, ktoré dokážete okamžite využiť v praxi. Zdokonalíte sa vo vyjednávaní a naučíte sa, ako zvládať dosiahnutie dohôd nie len v práci, ale aj v každodennom živote.

Tešíme sa na vás! 😉

ZÁZNAM Z KURZU. Pokiaľ sa kurzu nebudete môcť zúčastniť osobne v stanovenom termíne, je možné dodatočne zaslať záznam. Je potrebné to však oznámiť vopred minimálne 3 dni pred začatím kurzu. Platí to však iba v prípade, že účastníci kurzu (nakoľko je to interaktívny webinár) budú so zaslaním súhlasiť. Preto si ho radšej nenechajte ujsť naživo!

1
Zoom – Negociácia – Zručnosti vyjednávania v praxi 19.05.2022
150
Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s g kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudneš.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.
Obľúbiť
Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 18:00 - 20:00
Prednášky: 1
Video: 120
Výuka: Online

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Negociácia – Zručnosti vyjednávania v praxi
Cena:
€ 21
Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.