Ochutnaj, čo je koučing

Získať kurz
Zapísaní:
Trvanie: 18:00 - 20:30
Prednášky: 1
Úroveň: Začiatočník

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Žena sedí a chutná jedlo s kávou ochutnaj čo je koučing

Stretol si sa už niekedy s metódou koučing? Pokiaľ ešte nie, prečo by si sa určite mal?

Koučing rozvíja potenciál a pomáha nám nájsť vlastné cesty a riešenia. Výhodou koučingu je, že je rýchly a vždy pozerá do budúcna.

Náš kurz ťa naučí základné nástroje koučingu, ktoré budeš schopný použiť pri koučovaní seba aj iných. Tak, ako budeš vďaka tomu viac vidieť do druhých, budeš viac vidieť aj do seba samého. Lepšie spoznáš svoju osobnosť, motívy a ciele.


ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

 • Čo je to koučing a prečo je tak efektívny
 • Princípy a použitie koučingu
 • Základné nástroje koučovania
 • Kladenie správnych, silných a účinných otázok
 • Koučovanie seba a koučovanie ostatných
 • Príklady z praxe a diskusia

ČO VŠETKO ZÍSKAŠ?

 • Informácie, ktoré ti pomôžu v osobnom aj profesijnom živote, dokonca ťa môžu ovplyvniť natoľko, že sa rozhodneš svoj doterajší život od základov zmeniť v pozitívnom a obohacujúcom smere
 • Nový pohľad na seba i svet naokolo

JE TENTO KURZ PRE TEBA?

Ak hľadáš odpoveď na nasledujúce otázky, tak určite je.

 1. Kto som a čo v živote vlastne chcem dosiahnuť?
 2. Som spokojný kde som alebo sa chcem posunúť ďalej?
 3. Aké sú moje silné a slabé stránky?
 4. Cítim, že potrebujem zmenu. Čo je to, čo potrebujem zmeniť, aby som bol spokojný?
 5. Ako nájsť cieľ a spôsob, ktorým sa posuniem vpred?

Tešíme sa na teba!

1
Zoom – Ochutnaj, čo je koučing 13.1.2022
150
Zoom meeting bude prístupný po objednaní kurzu.Ak je už zakúpený, stlačiť tlačidlo ZAČAŤ KURZ / START COURSE.Ak absolvujete kurz ONLINE, odporúčame si ZOOM aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS) z https://zoom.us/download. Je to zdarma. (ZOOM funguje aj cez webové prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) Odporúčame sa zaregistrovať svojim gmailom, dobre to spolupracuje s G kalendárom a je menšia pravdepodobnosť, že na meeting zabudnete.Pripojte sa radšej 5 minút pred začatím.Nastavte si na Zoom svoje celé meno, aby sme vás vedeli identifikovať. Ďakujeme!Neváhajte sa lektora pýtať, preto môžete používať mikrofón i kameru.
Gmail účet. - Vytvor si "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu. ZOOM. - Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do tvojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu) - Dobré pripojenie. - Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestuješ si na: https://www.speedmeter.sk/
Je to jednoduché. Workshop prebieha osobne u nás v Power Coaching-u a webinár sa školí vo virtuálnom prostredí s vopred určeným časom. Online kurz si môžeš jednoducho stiahnuť z našej internetovej platformy a počúvať ihneď. Výhodou workshopu je, že nás i svojich priateľov stretneš osobne a môžeš si dať s nami dobrú kávu. Pri webinári si môžeš ľahnúť na gauč a vypočuť si nás odkiaľkoľvek. Pri online kurze dokonca aj kedykoľvek!
V roku 2014 sme akreditovali na MŠVVaŠ SR kurz KOUČ 104 hodín. Je to medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený medzinárodnou koučingovou federáciou ICF ako Approved Coach Specific Training Hours/ACSTH, vďaka ktorému, najmä praktickou formou, školíme nových koučov. Prečo tento kurz absolvovať? Úspešné absolvovanie výcviku KOUČ 104 hod. vás oprávňuje vykonávať koučing na medzinárodnej úrovni, bez časového obmedzenia. Avšak uvedomujeme si, že najlepšie na túto otázku vám odpovedia práve absolventi tohto kurzu: 1. https://www.youtube.com/watch?v=ZlvA_bQ2jb8&t=20s 2. https://www.youtube.com/watch?v=_DxDSM22xTY 3. https://www.youtube.com/watch?v=0UYQC95Ilpw&t=5s 4. https://www.youtube.com/watch?v=UE3IBT_ztuc&t=6s
Žiadny problém! Z každého kurzu vedieť záznam, ktorý ti veľmi radi dodatočne zašleme. Stačí ak nás budeš kontaktovať na info@powercoahcing.sk.
Disponujeme vlastným logom ACPC, ktoré umožňujeme na prezentáciu nami certifikovaných koučov. Taktiež poskytujeme certifikát Power Coaching a členstvo našich absolventov s množstvom výhod. Zároveň vďaka dlhoročnej praxi máme dostatok skúseností vo viacerých profesijných oblastiach trhu, ako je oblasť výroby, stavebníctva, mediálna oblasť, oblasť reklamy, bankovníctva a mnoho ďalších. Dokážeme byť časovo i priestorovo flexibilní. Taktiež disponujeme vlastnými inovovanými priestormi v Bratislave, ktoré okrem vlastných školení, poskytujeme aj na prenájom. Naše služby ponúkame aj v rôznych iných mestách v rámci Slovenskej republiky, ako napr. Banská Bystrica, Trnava, či dokonca Košice. Prednášame v slovenskom, anglickom i maďarskom jazyku.
Ako sa pripojíš na ZOOM:Gmail účet. Vytvor si "meno@gmail.com" Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu.ZOOM. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do vášho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu)Vyhraď si 12 dní sústredenia. Kurz bude intenzívny. Ráno živá prednáška, potom skupinové práce a úlohy.Dobré pripojenie. Budeš väčšinu času pracovať online, takže spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestuješ si na: https://www.speedmeter.sk/
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.