Predaj sa na svojom webe I.

vytvorenie vlastnej web stranky

Koučing je špecifická oblasť, v ktorej potrebujeme reagovať pomerne rýchlo. Neustále prichádzajú nové podnety a technológie, ktoré sa musíme naučiť využiť čo najlepšie. Otázka je teda jasná: Kto sa rozhýbe skôr, vy alebo konkurencia?


Pokiaľ sa naučíš samostatnosti, bude ti to veľkou výhodou. Na kurze ťa naučíme, ako si vytvoríš vlastný web rýchlo a jednoducho tak, aby bol prehľadný, pútavý a atraktívny pre tvojich návštevníkov i klientov.

ČO VŠETKO SA NAUČÍŠ?

  • Bezplatné vytvorenie web stránky
  • Jednoduché nástroje tvorby web stránky
  • Použiteľnosť web stránky a pravidelné testovanie
  • Automatizácia vs. remarketing

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ?

  • Pre absolventov kurzu KOUČ104 hod.
  • Ľudí podnikajúcich v oblasti koučingu
  • Ostatných záujemcov

Staň sa aj ty vlastným “programátorským” koučom a predaj sa na svojom webe!

Tešíme sa na teba!

Kurz je rozdelený do dvoch špecifických a tematických častí (dní). Kurz pokračuje kurzom: “Predaj sa na svojom webe II.” V prípade, že sa nemôžeš zúčastniť stanoveného termínu, pošleme ti dodatočne záznam aj materiály.

1
Zoom webinár – Predaj sa na svojom webe I. 22.6.2021
4 hodín

Ako sa pripojíš na ZOOM?

1. Potrebuješ svoj Gmail účet. "meno@gmail.com". Nastav si svoje pravé meno, prípadne avatar fotografiu.

2. Nainštaluj si ZOOM aplikáciu do svojho zariadenia (PC, MAC, Smartfon/tablet Android, či IOS). https://zoom.us/download. Je to zdarma. (Ide to aj cez web prehliadače, no appka má viac funkcionalít a vyššiu stabilitu)

3. Potrebuješ dobré pripojenie. Spoľahlivé a rýchle pripojenie na net s malou odozvou je dobrým predpokladom (2Mb/s obojsmerne a viac, latencia 50ms a menej) Otestujete si na: https://www.speedmeter.sk/

Ponúkame rôzne zvýhodnenia. Jednou z možností je zakúpenie si nášho balíčka kurzov (v hodne 21€) 4+1 ZDARMA. Ďalšou možnosťou je členstvo v našom ACPC klube, kde získaš 10% zľavu na všetky naše služby doživotne!
Členom sa automaticky stávaš pri absolvovaní nášho kurzu KOUČ104 hod. Pre všetkých absolventov s titulom ACPC máme prichystané výhody a zvýhodnenia: - Možnosť využiť 10 % zľavu na všetky naše kurzy a workshopy - Možnosť koučovania na rôznych nami organizovaných eventoch - Možnosť určitej podpory pri podnikaní v smere koučing. Účastníci intenzívnej formy programu od Power Coaching dostávajú následnú neustálu podporu, k rozvíjaniu nadobudnutých zručností. Poskytnutím mentoringu, možnosti koučovania klientov Power Coaching, zopakovaním si kurzu, priebežnými konzultáciami, spájaním koučov, poskytnutím im priestorov k tréningu a koučovaniu, ako aj formou online podpory.
Pridať do zoznamu želaní
Get course
Zapísaní:
Trvanie: 8:00 - 12:00
Prednášky: 1
Úroveň: Začiatočník

Archív

Pracovné hodiny

Monday 8:00 - 16.00
Tuesday 8:00 - 16.00
Wednesday 8:00 - 16.00
Thursday 8:00 - 16.00
Friday 8:00 - 15.00
Saturday Closed
Sunday Closed

Košík

Predaj sa na svojom webe I.
Cena:
€ 80
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.