Power Coaching | vzdelávanie a výcvik koučov

Skupinový mentoring | 20.10.2022

Skupinový mentoring

Mentoring predstavuje dôležitú súčasť profesionálneho rastu koučov. V prípade, ak chcete svoje zručnosti a kompetencie posúvať alebo získať/predĺžiť si medzinárodné certifikácie od ICF a stať sa Associate Certified Coach (ACC) alebo Professional Certified Coach (PCC), je dôležité absolvovať mentoringové stretnutia.

 

 
Skupinový mentoring koučov prebieha formou 2 hod. mentoringu, v skupine akreditovaných koučov. Skupinový mentoring je vedený efektívnou formou, vhodný k získaniu širších súvislostí. Otázky vyplývajúce z praxe koučov sú významné a obohacujúce pre všetkých zúčastnených. Predmetný spôsob mentoringu vás pripraví aj na situácie, s ktorými sa stretli už vaši kolegovia, ako aj na zvládanie nových alebo nečakaných situácií. V prípade záujmu vám bude vydané potvrdenie pre ICF.
 
Za účasť môžete získať 3 mentoringové potvrdenia a +1 môžete získať ak pošlete dodatočne nahrávku.
 
Rozsah skupinového mentoringu predstavuje 2 hod. Frekvencia termínov je 1x mesačne, podľa kalendára (je možné zúčastniť sa ľubovoľného počtu). Potvrdenie: pre účel ICF, absolvovaním 1ného skupinového mentoringu získate potvrdenie v počte 2x mentoringov.
 
Tento termín bude prebiehať ONLINE na ZOOM platforme.
Prihláste sa nižšie (ZÍSKAŤ KURZ) alebo rovno na info@powercoaching.sk
 
Tešíme sa na Vás! 😉
Obľúbiť
Získať kurz
Zapísaní: 51 študentov
Trvanie: 16:00 - 18:00
Výuka: Online │ ZOOM

Archív

Skupinový mentoring | 20.10.2022
Cena:
129€
Layer 1
Prihlásiť sa Categories
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.