Life coaching

Coaching je moderná a veľmi efektívna metóda riešenia problémov, ktorá Vám pomôže nájsť v sebe silu, schopnosť, odvahu, motiváciu a dobro. Počas coachingu máte priestor na nájdenie vášho vlastného riešenia, pretože len vlastné riešenie má silu naozaj veci riešiť.

Ak chce človek prežiť svoj život naplno a šťastne, zobúdzať sa a líhať si s úsmevom, je potrebné harmonizovať telo, myseľ a dušu. Power Coaching s.r.o. vznikla ako riešenie pre aktívnych ľudí, ktorí nie sú ľahostajní sami k sebe. Vytvárame priestor pre Váš rozvoj a rast, sme Vašim partnerom na vlastnej ceste k úspechu. Viete, že  niekedy stačí hodina týždenne na to, aby ste sa zbavili problémov, čo Vás ťažia?
 
Coaching predstavuje efektívny spôsob vystúpenia z problémov, rast a posun smerom, po ktorom klient túži. V čom je coaching iný? Coaching predstavuje vysokú akceptáciu druhého človeka. Coach verí v potenciál klienta a pomocou otázok mu pomáha nájsť riešenia, ktoré sú len jeho, a preto sú dlhodobé a účinné. Coach neradí, nenavádza Vás, ale pomáha Vám odhaliť Vaše skryté cesty a schopnosti. Na coachingu objavíte reálne možnosti posunu a okamžite meníte svoju realitu podľa Vašich predstáv. Coaching ponúkame formou individuálnych coaching sedení alebo skupinových coaching sedení.
 
  • Individuálny coaching
Individuálny coaching je sedenie s certifikovaným koučom, v rozsahu 45 min. – 60 min. Coachingvé sedenie je vysoko dôverné, s dôrazom na mlčanlivosť coacha. V rámci sedenia sa venujete Vašej téme a pracujete na dosiahnutí Vami stanoveného cieľa, želaného stavu, či snov. Výsledkom sedenia je Váš posun, rast a vzbudená aktivita, spojená s chuťou k činom. Klienti častokrát uvádzajú, že je pre nich odľahčujúce, že sa nemusia s problémom trápiť, môžu ho vypustiť a na coaching sedení za hodinu vyriešia to, čo im niekedy trvá celé dni, mesiace, roky.
 
  • Skupinový coaching
Skupinový coaching je riadený odborníkom – profesionálnym koučom, prebiehajúci formou 2 hod. coachingu, v skupine klientov. Skupinový coaching je vedený efektívnou formou, vhodný k získaniu širších súvislostí. Otázky vyplývajúce z tém zúčastnených sú významné a obohacujúce pre jednotlivcov v celej skupine. Predmetný spôsob coachingu Vám ukáže situáciu z iných perspektív, dodá Vám odvahu a skúsenosti ostatných. Výhodou je jeho dynamickosť, pozitívny účinok skupiny, podpora a predchádzanie tomu, čo nám neslúži. Skupinový coaching je v rozsahu 2 hodín, individuálny v rozsahu 1 hodiny.
Pre informácie ohľadom aktuálnych termínov navštívte nasledovný link alebo sa s nami spojte cez kontakty nižšie:
https://www.powercoaching.sk/skupinovy-coaching/
 
  • Individuálny business coaching
V prípade záujmu o individuálne business coaching sedenie navštívte nasledovný link:
https://www.powercoaching.sk/74-sk/business-coaching/
 


Objednajte sa a buďte spokojnejší a šťastnejší vo svojom živote. Objednať sa môžete na info@powercoaching.sk alebo telefonicky na 0948 168 011.

Cenník nájdete na tomto linku: https://www.powercoaching.sk/542-sk/cennik-permanentky-a-darcekove-poukazky/

A nie sme iba v Bratislave! Na koučigové stretnutie sa môžete objednať aj keď ste z iných miest Slovenska.
Službu posyktujeme cez Skype.