Manažérska etiketa I. – Dresscode

Manažérska etiketa I. – Dresscode

Dresscode = úspech, kariérny rast, budovanie vlastnej značky, zvýšenie sebavedomia, rešpekt, dôveryhodnosť. Jednoduchá a ľahká zmena, ktorá pozitívne ovplyvní Vašu kariéru.

Vhodné vystupovanie je ovplyvnené vhodným oblečením a práve to tvorí viac než polovicu úspechu. Až 55% tvorí prvý dojem práve oblečenie. Každá spoločnosť sa prirodzene usiluje vykresliť určitý – čo najlepší obraz svojím zákazníkom alebo klientom. Tí, ktorí spoločnosť zastupujú, sa musia ukázať tak, aby istým spôsobom podporovali myšlienku spoľahlivosti, inteligencie, rešpektu a profesionality. Ak niektorí majú obleky a iní sú oblečení športovo, spoločnosť môže stratiť silný pocit individuality. Pre zamestnancov, ktorí sú v priamom styku s verejnosťou, je mimoriadne dôležité, aby im manažéri presadzovali firemný kódex oblečenia.
 
Manažérska etiketa by mala patriť medzi základné úlohy manažéra, aby vedel kde a ako sa má správať a ako sa obliekať. Je podstatné, aby dokázal správne zvoliť marketingovú schému oblečenia, v závislosti od obrazu a prostredia spoločnosti.
 
Dovoľte, aby sme Vám ukázali oblasti, ktoré potrebujú zlepšenie a kroky, ktoré môžete podniknúť na vytvorenie dôveryhodnejšieho obrazu, ktorý Vám zaistí kariérny rast. Zaručujeme, že budete schopní identifikovať vhodné a nevhodné oblečenie pre rôzne stretnutia či pracovné pozície. Taktiež porozumiete prejavu a osobným návykom, ktoré môžu okamžite zlepšiť imidž.
 
Naučíte sa:
  • Ako môže profesionálny vzhľad zvýšiť šancu na úspech na pracovisku
  • Porozumieť rozdielu medzi vhodným a nevhodným obchodným odevom
  • Poznať súčasť tradičných obchodných odevov pre mužov a ženy
  • Rozpoznať úlohu príslušenstva pri udržiavaní profesionálneho vzhľadu
  • Voľby oblečenia, ktoré prispievajú k pozitívnemu obchodnému obrazu
  • Vypracovať akčný plán na zlepšenie profesionálneho imidžu

Nadväzujúc sa dňa 26.11.2018 uskutoční MANAŽÉRSKA ESTIKETA II - manažérske správanie a vystupovanie
Manažérska etiketa I – v cene 220,- Eur
Manažérska etiketa I + II – v cene  352,- Eur
Prihlasovanie a viac info: info@coaching-poradna.sk, 0948 168 011
Tešíme sa na Vás!

Partner podujatia je StartitUP a Meeto
Zdroj: www.unsplash.com
Cena:
220,00 €
s DPH
Prihlásiť