Máte všetky zdroje na to, aby ste dokázali čokoľvek

27.02.2019

Najlepším odborníkom na svoj život ste vy sami. Hovorí sa, že každý máme riešenie v sebe. Na akýkoľvek problém, otázku, rozhodnutie. Ale ako tú odpoveď v sebe nájsť? Nie je lepšie, ak mi niekto poradí, povie, čo mám spraviť? Z krátkodobého hľadiska možno áno. Avšak rada vždy vychádza z niekoho iného. Človek, ktorý vám poradí, vychádza z vlastného vnímania sveta – vlastných skúseností a prežitkov. Z toho, čo funguje jemu. Môžete mať pocit, že to je presne to, čo pomôže aj vám - veď aj samotnému radcovi jeho rada fungovala. Takto však len nechávate niekomu inému veľkú moc. V podobe prevzatia zodpovednosti za váš život.

Môže byť pre vás správne riešenie, ktoré je zo sveta a vnútorného prežívania niekoho iného? Je to ako keby ste si požičali cudzie topánky. Veľkosť sedí, farba a značka sa vám páčia, ale topánky nie sú vytvarované podľa vás, už ich mal obuté niekto iný.
 
Koučing predstavuje úplnú akceptáciu druhého človeka. Jeho vnímania sveta. Máte všetky zdroje na to, aby ste dokázali vyriešiť čokoľvek. Kouč pracuje s vašou jedinečnosťou. Pomôže vám nájsť tie odpovede, ktoré máte po celý čas v sebe. Nájdete riešenia, ktoré sú len vaše, nikoho iného. Tvoríte si svet, ktorý priamo rezonuje s vašou osobnosťou, s vaším jedinečným ja.

Pokračovanie článku : /dokážetevšetko/

Súvisiace kurzy

Neboli nájdené žiadne záznamy.