Mentálne chudnutie

Mentálne chudnutie

Motivácia = Pevná vôľa = Chudnutie

Aj vy robíte možné aj nemožné, aby ste vyzerali dobre, štíhlo vrátane rýchlych diét, trápenia sa v posilňovni, či dokonca hladovania a podobných metód ? Niekedy však aj napriek maximálnej snahe a efektívnym metódam tie nadbytočné kilá nie a nie sa rozpustiť. Na čom to celé teda zlyháva ? Chudnutie závisí práve od vášho rozhodnutia, začať robiť niečo inak. Ste na to pripravení ?

Dnes už vieme, že pohyb a strava nie sú všetko. Spraviť rozhodnutie začať a udržať zdravý životný štýl, správne nastaviť myseľ a trvácne prijať seba samého, sa niekedy môže zdať náročné, priam nemožné. Stalo sa vám, že ste nespočetne veľa krát začali s procesom chudnutia, no stále ste zlyhali ? Mnohé štatistiky dokázali, že najčastejším dôvodom býva práve nedostatok motivácie. Našťastie motivácia predstavuje niečo, na čom môžeme popracovať. Ale prečo tak ľahko strácame motiváciu na ceste k chudnutiu ?

Príďte na náš workshop „Mentálne chudnutie“ a my vám to prezradíme. Úspech vašej cesty je založený jednoducho na schopnosti zostať motivovaným počas celej doby. Taktiež vám prezradíme ako rozpoznať, čo je potrebné zmeniť a zároveň mať pevnú vôľu túto zmenu udržať. Dôležité je, že pre každého môže byť motiváciou niečo iné, čo vám pomôžeme počas workshopu objaviť. V konečnom dôsledku zistíte, že ostať motivovaným, držať sa svojho úsilia a dosiahnuť vašu vysnívanú váhu je omnoho jednoduchšie, ako si myslíte.

OBSAH KURZU:

  • Ako správne nastaviť myseľ a nájsť motiváciu
  • Spôsob ako dosiahnuť a udržať zmenu životného štýlu
  • Tipy ako zostať motivovaní počas celého procesu chudnutia
  • Najčastejšie chyby pri ktorých sa zlyháva a ako im predísť
  • Trvácne prijatie seba samého

Voľba je na tebe !

Tešíme sa na Vás !
Prihláste sa cez web, na info@powercoaching.sk alebo volajte na 0948 168 011.

Partner podujatia je StartitUP a Meeto
Foto zdroj: www.pexels.com

Cena:
21,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
2,5 hodiny dni
Termíny
Dátum a čas: 23.01.2020 18:00
Miesto: Mierová 56, Bratislava
Kouči

Mgr. Silvia Langermann, PCC

Lektorka, psychologička, koučka