Mentoring

INDIVIDUÁLNY MENTORING KOUČOV
MENTORING K ZÍSKANIU alebo PREDĹŽENIU CERTIFIKÁCIÍ od ICF - ACC, PCC

Mentoring predstavuje dôležitú súčasť profesionálneho rastu koučov. V prípade, ak chcete svoje zručnosti a kompetencie posúvať alebo získať/predĺžiť si medzinárodné certifikácie od ICF a stať sa Associate Certified Coach (ACC) alebo Professional Certified Coach (PCC), je potrebné absolvovať mentoringové stretnutia.
 

Individuálny mentoring koučov

Individuálny mentoring koučov prebieha formou konzultácie so skúseným koučom - mentorom, ktorý s Vami osobitne preberie koučingové sedenia, ktoré uskutočňujete s Vašimi klientmi, s cieľom Vášho profesionálneho posunu. Pred mentoringom zašlete mentorovi nahrávku Vášho koučingového rozhovoru. Následne na konzultácii nahrávku podrobne zanalyzujete, pričom Vám budú dávané odporúčania na zlepšenie a usmernenia. Súčasne budete mať priestor prejsť si Vaše otázky, ktoré Vám vyplynuli z Vašej praxe.

Associate Certified Coach (ACC), Professional Certified Coach (PCC)

K získaniu alebo predĺženiu certifikácií ACC a PCC od International Coach Federation je potrebné absolvovať 10 mentoringových hodín u kouča s certifikáciou PCC alebo MCC. Mentoringy špecializované k predmetným certifikáciám je možné u nás absolvovať, pričom Vám vydáme potvrdenie pre účel ICF, akceptovateľné v procese certifikácie.

Trvanie mentoringu: 1 hod.

Príprava: zaslanie nahrávky koučingového rozhovoru

Cena:

1x mentoring:    150,- Eur s DPH

3x mentoring:    420,- Eur s DPH

5x mentoring:    680,- Eur s DPH

10x mentoring:  1300,- eur s DPH