Novinky a udalosti

Vianočná ponuka a zľavy

Zážitkové Vianoce sú čoraz viac v móde. Nemyslíte? Buďme ekonomickí, ekologickí a zároveň vedomí. Čo tak obdarovať Vašich blízkych hodnotným darčekom, ktorý ovplyvní celý ich život?

02.11.2020

Novinka

Si podnikateľ? Vyžiadaj si nás cez SBA!

V rámci národných projektov je možné získať naše služby s preplatením zo strany SBA, ako napr. podnikateľské konzultácie rôzneho zamerania, business coachingy, mentoringy pre koučov a rôzne iné.

27.07.2020

Novinka

Ako prebieha príprava na ACC

Našim absolventom kurzu KOUČ 104 hod. poskytujeme intenzívnu starostlivosť a podporu na ich vlastnej ceste koučingu. Ako to všetko prebieha? Čo všetko poskytujeme a úplne bezplatne?

20.07.2020

Novinka

Zmena kľúčových kompetencií ICF

Po náročnej analýze koučovacej praxe, ktorá prebiehala až 24 mesiacov, vám Medzinárodná federácia koučov predstavuje vylepšený model rozvoja kľúčových koučovacích kompetencií.

01.06.2020

Novinka

Podcasty

VY ste našou inšpiráciou a práve vďaka tomu, pravidelne nahrávame podcasty - „Kouč neradí, ale pomáha!“

07.04.2020

Novinka

Online kurzy

Stagnovať nemusíte, ani keď nemáte čas na osobnú návštevu rôznych kurzov či vzdelávacích programov. Čo tak vzdelávanie priamo z pohodlia vášho domova? Naša ponuka online kurzov je naozaj pestrá a vďaka modernej e-learning platforme i vysoko kvalitná. Môžete si ich jednoducho zakúpiť a vypočuť ke…

17.03.2020

Novinka

Prenájom priestorov v Power Coaching

Okrem našich vzdelávacích služieb poskytujeme aj naše renovované priestory k prenájmu v tichej a dostupnej lokalite na Mierovej 56 v Bratislave spolu s cateringom! :)

03.02.2020

Novinka

Koučovacie karty

"Koučing bez kouča". Dostávajú sa Vám do rúk sebakoučovacie karty, ktoré môžu byť nápomocné v hľadaní odpovedí na Vami vybrané otázky, ktoré v úlohe manažéra riešite. Koučovacie karty "Koučing bez kouča" Vám tiež pomôžu zorientovať sa v oblastiach, ktoré Vám vo Vašej pozícii zamestnávajú myseľ. V…

Novinka

Certifikovaný výcvik KOUČ 104 hodín

Komplexné informácie a podmienky kurzu KOUČ 104 hod. Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF/International Coach Federation ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/. Výcvik v koučingu akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky…

Novinka

Expozícia obrazov v Power Coaching

Spájame umenie s koučingom. Robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili príjemne a aby ste vždy odchádzali motivovaní a pozitívne naladení.

Novinka

Pravidlá súťaže

Pravidlá súťaže uskutočňovaných spoločnosťou Power Coaching, s.r.o.

Novinka

Workshopový coaching maratón

V Power Coaching-u sme pripravili jedinečný večer plný zaujímavých workshopov a koučing sedení, ktorý bol perfektný !

25.10.2019

Udalosť

1 2 »