Novinky a udalosti

Pravidlá súťaže

Pravidlá súťaže uskutočňovaných spoločnosťou Power Coaching, s.r.o.

Novinka

Expozícia obrazov v Power Coaching

Spájame umenie s koučingom. Robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili príjemne a aby ste vždy odchádzali motivovaní a pozitívne naladení.

Novinka

Certifikovaný výcvik KOUČ 104 hodín

Komplexné informácie a podmienky kurzu KOUČ 104 hod. Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF/International Coach Federation ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/. Výcvik v koučingu akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky…

Novinka

Kalendár kurzov a podujatí 2020

Ponúkame Vám kalendár kurzov a podujatí na rok 2019 - 2020 v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Veríme, že si nájdete svoje obľúbené témy. Ešte viac sa tešíme na Vaše témy, ktoré by ste si priali u nás vidieť, počuť a navštíviť. Tešíme sa na každé stretnutie s Vami :)

Novinka

Koučovacie karty

"Koučing bez kouča". Dostávajú sa Vám do rúk sebakoučovacie karty, ktoré môžu byť nápomocné v hľadaní odpovedí na Vami vybrané otázky, ktoré v úlohe manažéra riešite. Koučovacie karty "Koučing bez kouča" Vám tiež pomôžu zorientovať sa v oblastiach, ktoré Vám vo Vašej pozícii zamestnávajú myseľ. V…

Novinka

Antistresové balíčky

Máme k dispozícií skvelé odbúravače stresu vo forme antistresových balíčkov Power Coaching.

Novinka

Projekt Šanca

Čas plynie, ľudia sa okolo nás míňajú a menia. Niektorí odchádzajú, iní prichádzajú. Jedno sme si istí. V Power Coaching-u cítime, že sme obklopení úžasnými ľuďmi.

02.08.2017

Novinka

Pozvánka na akreditovaný Kurz KOUČ 104

Kurz akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Číslo vydanej akreditácie: POA:3390/2014/93/1. Medzinárodne certifikovaný výcvik v koučingu, schválený ICF/International Coach Federation ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/.

26.07.2018

Novinka

Kalendár kurzov a workshopov 2018

Ponúkame Vám kalendár kurzov a workshopov na rok 2018 - v Bratislave. Veríme, že si nájdete svoje obľúbené témy. Ešte viac sa tešíme na Vaše námety, ktoré by ste si priali u nás vidieť, počuť a navštíviť. Tešíme sa na každé stretnutie s Vami :)

31.07.2018

Novinka

Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave

Výborný projekt, ktorého sme radi súčasťou :) Pre všetkých začínajúcich aj skúsených traderov a všetkých, ktorých zaujímajú investície a obchod! Pozývame Vás na Finančnú konferenciu ShowFx World v Bratislave, ktorá sa uskutoční dňa 8.9.2018. Stačí sa len zaregistrovať. V úvode Vás privíta kouč…

08.09.2018

Udalosť

1 2 »