Pohovory koučingovou metódou

Pohovory koučingovou metódou

Výber správnej osoby do Vašej spoločnosti je kľúčový. Ak máte vybudovaný dobrý tím ľudí, ktorí sú stotožnení s Vašou filozofiou, spoločnosť napreduje a rozvíja sa. Fluktuácia a časté zaškoľovanie je neefektívne, zaťažujúce a demotivujúce.

Skúsenosti s využívaním koučingového prístupu pri výbere nových ľudí sú nadštandardné. Koučing rýchlo otvára druhého človeka (zo skúseností už v úvode pohovoru), odhaľuje jeho zámery, sny a ciele. Kandidáta sa pýtate inak, spôsobom, na ktorý nie je zvyknutý. Koučing používa otvorené otázky, ktorá sú bez sugescie a navádzania. Ak sa pýtate týmto spôsobom, kandidát Vám častokrát odpovie tak, ako by ste nepredpokladali. Necháte ho premýšľať a uvažovať.  Zároveň touto formou o neho prejavujete záujem, čím sa medzi Vami prehlbuje dôvera.

Pri koučingovom prístupe máte istotu, že kandidát sa nepripraví na Vaše otázky a nebude pôsobiť tak, ako to chcete počuť. Vy vždy reflektujete na informácie, ktoré Vám práve hovorí. Spôsobíte, že ukáže svoje autentické ja. Zároveň sa viete dostať do hĺbky a objaviť jeho talenty, ako aj slabiny.

Kandidát tým, že sa o neho zaujímate, ani nepostrehne, že Vám odhalil svoju skutočnú podstatu. 

Doplnková služba: Neverbálna komunikácia

Lektori: Mgr. Silvia Langermann, PCC a Tomáš Langermann
Kurz bude prebiehať na ulici Mierová 56 v Bratislave (Ružinov).
Cena je 220 € s DPH.

Píšte nám na info@powercoaching.sk a volajte na tel. číslo 0948 168 011 :)
Tešíme sa na Vás!
Partnermi podujatia sú StartitUP :) a Meeto
Fotka: unsplash.com

Cena:
220,00 €
s DPH
Dĺžka kurzu:
1 deň
Termíny
Dátum a čas: 23.10.2019 08:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56