toggle menu

Power Kurzy

Náš Tím

Mgr. Silvia Langermann, PhD., PCC

Lektorka, psychologička, koučka

"Coaching je môj životný štýl, neviem inak."

Koučingu a psychológii sa venujem už vyše 12 rokov a mentoringu viac ako 2 roky. Mám za sebou viac ako 6000 klientov.

Práca kouča ma napĺňa a neustále mi ukazuje efektivitu tejto metódy aj v praxi. Pomocou koučingu dokážem zaktivizovať nie len jednotlivca, ale aj celé tímy ľudí vo firmách. Stretávam sa s tým, že ľudia sa boja a majú predsudky brániace im vstúpiť do svojho vnútra. Majú svoje tajomstvá a strachy, ktoré im bránia sa rozvíjať hoci si uvedomujú svoj problém. Boja sa osloviť psychológa alebo iného odborníka, aby im pomohol. Koučing má však jednu veľkú výhodu – nezostáva v minulosti, ale pozerá sa do budúcnosti.

 

Ako kouč pomôžem nájsť najlepšie riešenie danej situácie, ktoré sa skrýva v samotnom klientovi. Sprevádzam klienta na ceste smerom k jeho vlastnému riešeniu. A viete aké je tajomstvo koučingu? Koučing nebolí.

 

Koučing prednášam aj na univerzitnej pôde pretože si myslím, že má neoceniteľný prínos pre rozvoj človeka bez ohľadu na jeho vek a vzdelanie.

Moje osobné presvedčenie a moje hodnoty ma priviedli k vytvoreniu Projektu Šanca, vrámci ktorého pomáhame ľuďom, ktorí pomoc potrebujú. Tieto príbehy a stretnutia dávajú mojej práci iný význam a formujú ma ako človeka a aj ako koučku. Vidím svet a ľudí v rôznych farbách a je fascinujúce, že pomocu koučingu začnú ľudia tieto farby vnímať.

 

Samozrejme súčasťou mojej práce je neustále vzdelávanie sa, mám za sebou absolvovaných viac ako 3400 hodín koučingových sedení a absolvovala som viac ako 136 hodín v špecifickom koučovacom tréningu.

 

Certifikáty, ktoré som získala:
2020 – certificate of mebmership from ICF Global Board Chair

2020 – absolvovanie 3.stupňa vysokoškolského štúdia v programe “Psychológia” a získanie akademického titulu PhD. od PVŠ

2019 – zápis do zoznamu MEDIÁTOROV vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR

2018 – 2019 – absolvovanie akreditovaného vzdelávacieho programu Mediátor – centrum vzdelávania UK, garant prof. PaedDr. Vladimír Labáth, PhD.

2019 – získanie titulu PCC od International Coach Federation
2017 – úspešné absolvovanie štátnej skúšky k získaniu titulu PhD. – získanie titulu PhD.
2017 – certifikácia lektora Asociáciou lektorov a kariérnych poradcov
2017 – Osvedčenie o účasti na workshope Sheily McNamee Transformatívny dialóg: Usmerňovanie konfliktov – Inštitút diagnostických praxí Bratislava
2017 – Continuing Coach Education Certificate ICF Slovak Charter Chapter at the UnConference on the Occasion – International Coach Federation
2016 – Continuing Coach Education Certificate ICF Slovak Chapter at the PEER CAMP 2016
2015 – Accomplished Mentor Coach Session – ACC titul udeľovaný International coach federation/ICF
2014 – Program Supervision and mentoring for coaches and managers using coaching
2014 – Potvrdenie o Akreditácií vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR
2013 – vyučovanie koučingových a psychologických predmetov na Univerzite Komenského i na Paneurópskej Univerzite
2011 – Osvedčenie o absolvovaní školiaceho a výcvikového kurzu GPOP a získanie licencie – Hogrefe – Testcentrum
2011 – založenie vzdelávacej inštitúcie a koučingovej poradne a spoločnosti Power Coaching s. r. o.
2011 – obhájenie titulu v Odbornom združení Coachok v Budapešti, v odbore Life koučing
2008 – Diplom v magisterskom štúdiu v programe manažment – UK v Bratislave
2008 – Diplom v magisterskom štúdiu v programe sociálna a pracovná psychológia -UK v Bratislave

Ing. Tomáš Langermann, ACC

Kouč, lektor

„Viesť ľudí ma veľmi baví a napĺňa.“

Športové aktivity a reprezentácia ma naučili, že akýkoľvek talent je jednoduchšie rozvíjať pod odborným vedením, s pomocou ľudskej podpory. Po ukončení reprezentácie som sa naďalej venoval športu už ako tréner a viedol som mladých ľudí. Spolu ako tím sme boli úspešní aj na poli reprezentácie. Pochopil som, že viesť ľudí ma baví a napĺňa. Táto etapa ma však naučila, že je dôležité mať odborné znalosti vo vedení ľudí a v komunikácii. Stretnutie s mojou manželkou mi prinieslo nielen životnú partnerku, ale aj inšpiráciu a možnosti koučingu. Svoje vedomosti a skúsenosti som pretavil tak do dvoch spoločností, Quety a ExtremeGang, ktorých cieľom je poskytovanie služieb, ako aj do samotného koučovania a vedenia kurzov a workshopov. Ako športovec som zameraný na výkon a ako business manager som zameraný na dosahovanie cieľa. V rámci vzdelávania dospelých sa zameriavam na oblasti rozvoja osobnosti a posilnenia sebavedomia. Lektorujem kurzy Stress management, Time management, Zvýšenie sebavedomia. Život mi ukázal, že komunikácia je veľmi silný nástroj nielen v businesse. Umenie komunikovať tak, aby ma okolie akceptovalo sa stalo priam nevyhnutnou súčasťou všetkých vzťahov. A toto je dôvod, že vediem dva kurzy, ktorých cieľom nie je výkon či business, ale vzťah. Kurzy Ako ju zbaliť, Ako ho zbaliť sú dôkazom toho, že život nám neustále ukazuje dôležitosť našich vzťahov.

Úspech a vzdelanie idú ruka v ruke spolu. Stále mám pred sebou výzvy, ktoré chcem dosiahnuť a prijímanie nových informácií má posúva bližšie k mojim cieľom.

 

2020 – získanie titulu Associate Certified Coach /ACC/ od International Coach Federation /ICF/

2019 – získanie certifikátu Realtions coaching pointing out the development od International Coach Federation /ICF/
2017 – headliner konferencie Asociácie lektorov a kariérnych poradcov
2016 – certifikácia lektora Asociáciou lektorov a kariérnych poradcov
2015 – absolvovanie kurzu KOUČ 104 hod. – akreditovaného Ministerstvom školstva a medzinárodne certifikovaného ICF
2011 – súčasnosť – vedenie kurzov, prednášok, seminárov, workshopov, koučing, mentoring
2006 – súčasnosť – majiteľ vlastnej eventovej agentúry ExtremeGang
2003 – zápis do Guinessovej knihy rekordov za vyskákanie druhého najvyššieho slovenského schodiska na horskom bicykli
2000 – súčasnosť – zakladateľ, predseda, v súčasnosti podpredseda Cyklotrial klubu Bratislava a zakladateľ školy bajkerov, konštruktérov a dizajnérov bicyklových rámov. Názov združenia – BikeTrial.sk
2000 – zápis do Guinessovej knihy rekordov za preskok bicyklom cez švihadlo
1999 – získanie titulu Ing./strojný inžinier
1995 – súčasnosť – založenie spoločnosti Quety s.r.o.
1994 – Letecký technik, SOU LOT Trenčín

Mgr. Emoke Benková

Life&Teen Coach

„Budúcnosť náleží tým, ktorí veria v krásu svojich snov.“

Niekedy kráčame priamo, potom kľukatými chodníčkami prídeme k rázcestiam, aj do slepých uličiek. Dovoľ mi byť tvojim sprievodcom na ceste k riešeniu.

Janette Dujková

Kouč, lektor

„Život s pozitívnym nadhľadom má úplne inú kvalitu“

Koučing ma oslovil svojou jedinečnosťou, efektivitou a všestrannosťou. Som dynamický človek a práve preto so mnou koučing zrástol od samého začiatku. Nemôžeme očakávať, že život bude dokonalý, ale ak sa naučíme riešiť problémy, určite bude ľahší.


Aktuálne som tiež študentkou psychológie na FF UCM v Trnave. Venujem sa biznis koučingu, life koučingu, vzťahovému koučingu a analýze snov.


V minulosti som pôsobila ako novinárka a šéfredaktorka v médiách ako týždenník Markíza, televízia Markíza, diva.sk/aktuality.sk, SmeŽeny, Moment, feminity.sk, Eva, Woman a ďalšie.


Pracovala som tiež s tínedžermi a pripravovala som pre nich rôzne projekty, napríklad projekt o sexualite pod záštitou Slovenskej sexuologickej spoločnosti. O dospievaní som tiež napísala dve knihy, jednu pre rodičov a jednu pre tínedžerov.

Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.