Projekt Šanca

02.08.2017

Čas plynie, ľudia sa okolo nás míňajú a menia. Niektorí odchádzajú, iní prichádzajú. Jedno sme si istí. V Power Coaching-u cítime, že sme obklopení úžasnými ľuďmi.

Stretáme takých, ktorí chcú pomáhať iným okolo seba. Rôznymi spôsobmi. Stretáme takých, ktorí pomoc potrebujú. Rôznymi spôsobmi.

Minulý týždeň sme sa na porade rozhodli v podstate „za sekundu“, že vznikne projekt Šanca. Taký náš. Budeme ho viesť a prepájať úžasných ľudí medzi sebou.

Tí, ktorí potrebujú našu pomoc:

Píšte nám o ľuďoch, ktorí sú v núdzi a budeme postupne zverejňovať žiadosti a prepájať. Napíšte meno, akú formu pomoci potrebujú, číslo účtu, ak chcete fotografie.

1. príbeh – Šanca pre Kalmana

My zverejňujeme prvý príbeh Kalmana Ádama z Rajky (https://www.cas.sk/clanok/507275/rodina-adamovcov-v-rajke-prisla-o-dom-za-par-minut-vyhorenych-susedov-zachranuju-slovaci/). Nešťastnou náhodou jemu a rodine posledný januárový deň vyhorel dom. „Kalman je úžasný človek, chodím k nemu jazdiť na kone, vždy u neho úžasná atmosféra.“ vraví Silvia. Peňažnú čiastku poslajte na číslo účtu:

HU20 5950 0100 1002 0078 0000 0000

SWIFT/BIC KOD: TAKBHUHB

2. príbeh – Matúš Pokorný, výroba mydielok s hračkami

Príbeh, ktorí sme podporili je Matúš Pokorný a výroba mydielok ukrývajúcich hračku. Má podporiť deti, aby si častejšie umývali ruky a zároveň predajom mydielok podporuje svojho brata, ktorý má detskú mozgovú obrnu.

Na FB nájdete Matúša ako @Vymydlisi

Viac sa o Matúšovi dočítate aj tu: https://www.interez.sk/projekt-9-rocneho-slovaka-sa-dostal-do-semifinale-sutazi-stem-awards-2017-cambridge/