Starostlivosť v čase COVID-19

Aj napriek mimoriadnej situácii spôsobenej COVID-19 sme tu pre vás. Ak nemôžete prísť vy k nám, my prídeme s radosťou k vám, aby ste nezmeškali žiadne naše školenie, kurz či koučingovú konzultáciu.

ONLINE OSOBNOSTNÁ DIAGNOSTIKA
Vďaka psychologickému vzdelaniu našich koučov máme možnosť využívať osobnostnú diagnostiku GPOP – Golden Profiler of Personality, ktorá pomáha k pochopeniu svojho osobnostnému typu, lepšiemu poznaniu seba, silných i slabých stránok, ako aj k identifikácii toho, čím sa od ostatných líšime. Môžete ju použiť pre seba (jednotlivcov/manažérov), ale aj pre vzájomne poznanie a diagnostikovanie druhých ľudí. Poskytne vám komplexný obraz osoby a umožní vám zistiť, ako sa pravdepodobne bude reálne správať daná osoba napr. v rôznych stresových situáciách vo firme.
Pred komplexnou GPOP osobnostnou diagnostikou vám radi poskytneme online konzultáciu prostredníctvom príslušnej internetovej platformy. Následne si spravíte online test, ktorý vyhodnotíme a poskytneme spätnú väzbu.

ONLINE INDIVIDUÁLNY COACHING

Online individuálny koučing predstavuje formu rozhovoru s certifikovaným koučom, v rozsahu 45 min. – 60 min prostredníctvom internetovej platformy, ktorá vám bude vyhovovať. Individuálny koučing je vysoko dôverný s dôrazom na mlčanlivosť kouča. V rámci online koučingového rozhovoru sa venujeme vašej téme a pracujeme na dosiahnutí vami stanoveného cieľa, želaného stavu, či snov. Výsledkom je posun klienta, rast a vzbudená aktivita, spojená s chuťou k činom.

ONLINE BUSINESS COACHING

Manažéri v súčasnosti musia plniť dve kľúčové úlohy: dosahovať ciele, za ktoré zodpovedajú a súčasne rozvíjať svoj tím. Individuálny business koučing je orientovaný práve na motiváciu a rozvoj zamestnancov i manažérov a prebieha na základe online rozhovoru manažéra s koučom prostredníctvom internetovej platformy. Koučing veľmi pozitívne vplýva aj na súkromie zamestnancov, pretože „len spokojný zamestnanec je skutočne výkonný zamestnanec.“

LIVE STREAM WEBINÁRE
V rámci Live Stream štúdia Power Coaching, pravidelne organizujeme interaktívne live stream webináre na vami určené témy, či už ide o life alebo business oblasť. Každý štvrtok sa môžete pripojiť na náš interaktívny stream, klásť otázky k danej téme a my vám na všetko radi zodpovieme. Všetko čo potrebujete je internet a notebook, prípadne tablet alebo mobil. Nové nápady na témy webinárov sú samozrejme vítané.

ONLINE KURZY
Pravidelne pripravujeme aj rôzne online kurzy na zaujímavé témy, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť z našej stránky www.poweracademy.sk a vypočuť kdekoľvek a kedykoľvek. Rozhodli sme sa vám ponúknuť aj takúto online formu vzdelávania, dostupnú ihneď. Online kuzry, či už z life alebo business sveta, si môžete vypočuť z pohodlia vášho domova alebo vo firme. Kurzy sú rozdelené na 3 úrovne (začiatočník-pokročilý-expert). Okrem toho, radi nahráme online kurzy na mieru pre vás, vašich známych kolegov, či pre väčšie skupiny. Taktiež vám radi pripravíme kurz presne podľa vašich požiadaviek.
Aktuálne témy online kurzov a workshopov nájdete v linku: https://www.powercoaching.sk/kurzy-a-workshopy/

ONLINE ŠKOLENIA A TRÉNINGY
Vzhľadom na dnešný technický pokrok, môžeme realizovať aj firemné online tréningy bez toho, aby ste k nám prišli osobne. Povedzte nám, čo podľa vás vo vašej firme nefunguje a my vytvoríme stratégiu a plán vzdelávania priamo na mieru vašej firmy. Samozrejme, za všetko berieme zodpovednosť. Máme radi efektivitu a spoluprácu, ktorá má zmysel pre obe strany. Taktiež vďaka online platforme školíme a vytvárame na mieru témy, ktoré vaši ľudia potrebujú. Za pár rokov sme sa vyprofilovali na "externé HR oddelenie", ktoré pomáha interným personalistom nastavovať pracovné prostredie tak, aby bolo atraktívne a príjemné pre všetkých zamestnancov v spoločnosti.
PODCASTY

Pravideľne pripravujeme podcasty na témy, ktoré vás zaujímajú. Či už sa týkajú aktuálnej situácie s COVID-19 alebo vašej  konkrétnej životnej situácie. Kľudne nám napíšte a my nahráme podcast iba pre vás. Naše podcasty môžete počúvať na https://soundcould.com/you/tracks

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE
 
Pre viac informácií nás kľudne kontaktujte a my vám prezradíme všetky detaily, ako každá naša služba funguje. Pri biznis koučingu uzatvárame, zmluvu, tzv. trojdohodu medzi koučom, klientom a firmou, (prípadne oddelením ľudských zdrojov, manažérom alebo riaditeľom) o cieľoch, za ktoré preberáme zodpovednosť v plnom rozsahu. Keďže združujeme skúsených koučov, výhodou je v prípade potreby možnosť výberu.