toggle menu

Power Coaching

0
0 recenzií

Business Koučing | Manažér koučom

Prečo mať vo firme zavedený biznis koučing? Prečo ho potrebujete a akým prínosom pre vás dokáže byť? Akým spôsobom ovládať ... Zobraziť viac
 • Popis
 • Osnova

Prečo by ste mali mať vo svojej firme zavedený biznis koučing? Prečo ho potrebujete a akým prínosom pre vás dokáže byť? Ako sa naučiť ovládať túto metódu spôsobom, ktorý posunie vašu firmu do popredia a hlavne k vyššej ziskovosti?

HLAVNÝM CIEĽOM  2-DŇOVÉHO KURZU

je ukázať a naučiť vás, ako využívať techniky biznis koučingu na to, aby sa váš biznis či firma posunula z miesta, kde sa práve nachádza, tam, kde chcete, aby bola. Odovzdáme vám naše know-how takmer 13-ročného podnikania priamo v koučingu v podobe kurzu, vďaka čomu zistíte, čo vaša konkrétna firma a zamestnanci skutočne potrebujú k tomu, aby ste mohli dlhodobo rásť. Predovšetkým však zapracujeme na tom, aby sa z vás stal líder a zároveň kouč známy schopnosťou pre poskytovanie riešení .

Pokiaľ sledujete trendy na trhu, mnoho firiem už svojho kouča má. Pokiaľ nechcete investovať do tejto služby, naučte sa byť koučom Vy a vneste priamo do svojho biznisu prvky, ktoré vám pomôžu zvýšiť efektivitu vašich zamestnancov i podniku ako celku. A práve to sa na našom kurze naučíte!

II. DEŇ

V druhej časti/dni nášho dvojdňového kurzu “Business coaching” sa budeme zameriavať na koučingové techniky v oblasti biznisu. Koučing je známy manažérsky nástroj, avšak len máloktorý manažér ho dokáže uplatniť adekvátnym spôsobom tak, aby mu priniesol žiadaný výsledok. Ukážeme vám, ako využiť koučingový prístup k riadeniu vašich zamestnancov, ako ho aplikovať správne, čo taktiež vezme značnú záťaž aj z vašich pliec. Vďaka koučingu vás privedieme k nájdeniu spôsobu vhodného konkrétne pre vás, ako byť osobou, ktorá vytvára dôverné prostredie a osobou známou pre poskytovanie riešení. Na konci kurzu budete schopní vedome aplikovať techniky manažérskeho koučingu, vytvárať skutočnú hodnotu pre seba i svojich podriadených.

NAUČÍTE SA

 • Ako si osvojiť koučing ako nástroj efektívneho riadenia svojho tímu (koučovanie vs. prikazovanie)
 • Ako si udržať celkový prehľad a strategické riadenie (ako myslieť inak a zistiť, čo je potrebné zmeniť)
 • Ako rozvíjať svojich podriadených vďaka metódam overeným koučingu a umožniť im čeliť budúcim výzvam
 • Ako zabezpečiť efektivitu koučovania v dlhodobejšom časovom horizonte
 • Ako dosiahnuť želaný výsledok vhodným sledovaním výkonu a vytváraním prostredia založeného na dôvere
 • Ako sa vyvarovať bežným chybám počas koučovacích diskusií, používaním vhodného jazyka a v neposlednom rade i venovaním pozornosti individuálnym potrebám jednotlivcov
 • Ako sa stať z vynikajúceho kouča úspešným manažérom oddaného a motivovaného tímu

OBSAH KURZU

 • Koučingový prístup ako základ riadenia svojho tímu
 • Metódy a techniky koučingu pre manažéra ihneď aplikovateľné v praxi
 • Kombinácia manažér & kouč (ako prepojiť tieto dve funkcie do efektívneho riadiaceho systému)
 • Koučingové diagnostiky pre manažérov i ďalších zamestnancov (objavenie potenciálu a zadelenie relevantných úloh)
 • Koučingové metódy riešenia konfliktov a krízových situáciách (ako komunikovať v napätých situáciách)
 • Príklady z praxe
 • Poskytujeme priestor na osobné otázky z konkrétnych situácií z firemného prostredia, ktoré vás zaujímajú

Výkon manažéra charakterizuje najmä výkon členov jeho tímu. Množstvo úsilia, ktoré manažér vynaloží na zvýšenie efektivity zamestnancov, je nesmierne dôležité. Často však riadi ľudí tým, že im hovorí, čo majú robiť. Nariaďovať a prikazovať je totiž ľahké, rýchle a máte pocit, že veci sú pod kontrolou. Avšak veľa krát takéto správanie ľudí demotivuje, zbavuje zodpovednosti, iniciatívy, tvorivosti a podporuje skôr atmosféru strachu, frustrácie, či apatie. Naučte sa prístupu, ktorý vnesie do vašej firemnej atmosféry nový rozmer.

Tešíme sa na vás na kurze s Tomášom! 😉

 

CERTIFIKÁT ACPC

Absolvovaním kurzu získate CERTIFIKÁT ACPC /Approved Coach by Power Coaching/

KURZ BEZPLATNE!

Pokiaľ si evidovaný na úrade práce, môžeš si podať žiadosť na kompetenčný kurz prostredníctvom programu Nestrať prácu alebo KOMPAS +, ktorý za teba uhradí úrad práce v plnej čiastke. Pre viac info nás kontaktuj na info@powercoaching.sk.

PRIPOJENIE V ZÁLOŽKE OSNOVA

Pripojenie ku kurzu nájdete vyššie v záložke "OSNOVA" (hneď vedľa Popisu v bielej lište). Ku kurzu je možné sa pripojiť v stanovenom termíne a čase.

Business coaching manažér koučom
Share
Course details
Trvanie 7 dní, 8:30 - 16:30
Výuka Online │S termínom

Archív

Archív

Kategórie

Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.