toggle menu

Power Coaching

0
0 recenzií

Odváž sa znieť, lebo máš čo povedať

Inštruktor
Power Coaching
15 Študenti enrolled
  • Popis
  • Osnova

Cítiš neistotu vo svojom prejave? Či už v bežnej komunikácii alebo na pódiu? Hanbíš sa za svoj hlas, prejav či komunikáciu? Čím je to spôsobené a ako by si to mal riešiť?

Každý máme čo povedať tomuto svetu! Iným ľuďom alebo samým sebe. Avšak mnoho krát sa stretávame s tým, že mnoho ľudí sa hanbí za svoj hlas, prejav alebo komunikáciu. Môže ísť o nízke sebavedomie alebo nepríjemné pocity pri stretnutí či rozhovore s inými ľuďmi. Následkom toho je vyhýbanie sa ľuďom (vy im ale aj oni vám) či vnútorná nevyrovnanosť a nespokojnosť. Poď sa naučiť ako nabrať odvahu a rozoznej svoj hlas a prejav v plnej kráse!

NA KURZE ZÍSKAŠ

  • Všetky vedomosti o tom, s čím všetkým súvisí náš prejav, aké faktory na náš hlas pôsobia a ako vylepšiť svoj prejav.
  • Zároveň sa môžeš inšpirovať aj praktickými ukážkami techník pre uvoľnenie sa do svojho hlasu a prejavu.

Pozri si krátke video k tematike od lektorky Mirky

OBSAH KURZU

LEKCIA 01 Každý máme čo povedať svetu, ľudom a aj sami sebe. Keď nie sme so sebou OK, tak naša komunikácia nesie v sebe zakódovaný aj tento postoj. Pravdu neskryjeme. V našom prejave je možné vnímať, či sa hanbíme prejavovať, alebo radi ukazujeme časť seba. A každý máme čo ukázať druhým ľuďom a tomuto svetu. Máme totiž talent, ktorý stojí za to by sme ho prejavili. Náš prejav je preto veľmi dôležitý.

LEKCIA 02 Na náš hlas a spôsob ako sa prejavujeme vplýva veľmi veľa faktorov. Mnohé z nich si neuvedomujeme. Jednou z výrazných častí býva aj zahanbovanie nášho prejavu v detstve. Z tohto obdobia si nesieme veľmi veľa automatických presvedčení o sebe. V tejto časti webináru sa pozrieme bližšie na psychosomatiku, ktorá súvisí s prejavom a našim hlasom.

LEKCIA 03 Pochopením fáz aktivity a pasivity môžeme využiť silu nášho prejavu. Dokážeme si naplánovať prejav a užiť aj pasivitu oddych, načerpanie síl. V tejto časti si urobíme dychové cvičenie na uvoľnenie napätia. Táto technika nám pomôže uvoľniť telesné štruktúry pre plnšie znenie a autentickejší prejav.

LEKCIA 04 Pre celkové úžasný pocit z nášho prejavu je užitočné, keď sa cítime úžasne. Aby sme sa tak cítili, tak nemôžeme zabudnúť na telo. Udržiavať si kontakt s pocitom svojho tela je dôležité. V tele sa nachádza množstvo informácií o nás. Telesná inteligencia je prejav našim postojom, gestami a pohybom. V tejto časti si doprajeme kontakt so svojim telom cez japonskú masáž.

KURZ JE VHODNÝ

  • Pre všetkých, ktorí sa necítia isto v prejave.
  • Pre kohokoľvek, kto má chuť viac vyjadrovať seba.

Nauč sa komunikovať ako magnet, ktorý priťahuje ľudí k sebe a odvážte sa znieť! Prajeme, aby si si tento kurz užil v tom najlepšom naladení s Mirkou Čurillou!

KURZ ŠTUDUJ IHNEĎ

Pripojenie ku kurzu nájdeš vyššie v záložke "OSNOVA" (vedľa popisu v bielej lište). Kurz máš sprístupnený na dobu až 90 dní.

MÁŠ NEJAKÉ OTÁZKY K TÉME?

Radi ti na ne odpovieme! Neváhaj nám ich napísať na info@powercoaching.sk.

Odvaz sa zniet lebo mas co povedat
Odváž sa znieť, lebo máš čo povedať
Course available for 90 days
Share
Course details
Trvanie 90 minút
Prednášky 4
Video 90 minút
Výuka Študuj ihneď │ Online

Archív

Archív

Kategórie

Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.