Vzťahový koučing II.

Vzťahový koučing II.

Pokračujeme druhým kurzom Vzťahového koučingu, ktorý je určený pre koučov, ale aj pre profesie, ktoré neustále riešia vzťahy (psychológovia, mentori, právnici, mediátori, terapeuti a pod.).

Koučing dvoch a viacerých strán vo vzťahoch v rôznych oblastiach – v partnerstve, rodine, susedstve, práci, biznise, medzi ľuďmi.

Vzťahový koučing sa týka každého jedinca, na kurze budeme využívať situačné procesy, nástroje, ale aj cvičenia na zvýšenie povedomia klientov. Ukážeme si, ako v praxi hovoriť o pocitoch, či našich myšlienkach. Vďaka čomu budete ako kouči klientov vedieť posúvať ďalej, aby vedeli svoje myšlienky a názory prezentovať medzi ľuďmi a nemali problém s komunikáciou. Dôležité je sústrediť sa na želaný výsledok, každý sám zodpovedá za svoj "podiel" vo vzťahu, či už ide o vzťah rodinný, partnerský alebo kamarátsky.

Klientom budete môcť po kurze ukázať, že na vzťahy je možné sa pozerať aj zo širšej perspektívy. Pochopia, že vzťahy súvisia s ními samotnými, ich správaním a pod. Nájdu spoločne riešenia, ktoré sú pre nich najideálnejšie. Na kurze sa naučíte ako koučovať 2 a viac strán, ako dosiahnuť želaný výsledok a aplikovať metódy k riešeniu vzťahových situácii.

OBSAH KURZU:
Komunikácia s klientmi
Pozícia kouča
Reakcie klientov
Metódy vzťahového koučingu
Aplikácia v praxi
Dosiahnutie želaného výsledku

PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ
Koučov
Absolventov výcvikov koučingu
Pomáhajúce profesie (terapeuti a pod.)
Osoby v riadiacich a vedúcich pozíciách
Osoby vedúce tím ľudí
Personalisti, manažéri

Cena Kurzu: 170,- EUR s DPH

Kurz sa bude konať dňa 7.12.2019 v čase od 8.00 hod. do 17.00 hod. v priestoroch spoločnosti Power Coaching, Mierová 56, Bratislava-Ružinov.

Prihlasovanie: priamo cez web alebo nám prosím napíšte na e-mail: info@powercoaching.sk, zavolajte na tel. číslo : 0948 168 011.

Tešíme sa na Vás!

Partner podujatia: StartitUP a Meeto
foto zdroj: www.pexels.com
Cena:
170,00 €
s DPH
Termíny
Dátum a čas: 18.10.2019 08:00
Miesto: Bratislava, Mierová 56