Začni sa mať konečne rád

Začni sa mať konečne rád

Zmyslom každého človeka je nájsť šťastie. Človek je šťastný vtedy, keď prijme sám seba takého, aký je. Mať sa rád – sebaláska, je jedna z podceňovaných tém vôbec. Uvedomujeme si jej dôležitosť? Ako sa teda dokážeme pozerať na svoj odraz v zrkadle a vedieť ho prijať?

Ak chceme mať pozitívny vzťah k ľuďom, musíme mať najskôr pozitívny vzťah k sebe. Avšak mať rád seba nie je totožné so sebectvom. Sebaláska zanemná uvedomiť si všetko, čo k nám patrí – všetky naše potreby či talenty, ale aj chyby a nedostatky a vedieť zároveň ich prijať. To však neznamená, že sa so svojimi chybami uspokojíme a prestaneme na sebe pracovať. Jediným zdravým postojom je posúvať sa ďalej a ďakovať za to, kým sme. Iba vtedy, keď prijmeme sami seba, môžeme prijať iných ľudí bez odsúdenia. Ako na to? Na našom webinári vám to radi prezradíme.

Čo všetko sa na webinári naučíte?

  • Ako nájsť hodnotu samého seba a prijať sa
  • Čo je to self koučing a ako ho využívať v praxi
  • Ako poznať vlastné schopnosti a dôverovať im
  • Ako zhodnotiť a prijať vlastné obmedzenia
  • Ako reagovať efektívne na okolie a riešiť výzvy
  • Ako získať svoj život do vlastných rúk

Webinár bude prebiehať prostredníctvom nášho Live Stream štúdia. Dostanete od nás všetky technické a prihlasovacie údaje. Všetko čo potrebujete, je internet a notebook/pc/tablet/mobil. Pri zakúpení 4 webinárov získate + 1 zdarma.

Tešíme sa na vás!

Partner podujatia: StartitUP :)

Položky kurzu
Začni sa mať konečne rád
Cena: 21€
Kouči

Mgr. Silvia Langermann, PCC

Lektorka, psychologička, koučka