toggle menu

Power Coaching

NAPÍSALI O NÁS

“Špičkový kurz. Vrelo odporúčam nielen tým, ktorí sa chcú vydať na cestu profesionálneho kaučovania. Kurz je mimoriadne prínosný každému, kto sa chce a nebojí nahliadnuť sám do seba. Počas kurzu sa mi podarilo vyriešiť dôležité osobné veci. Vďaka tejto vlastnej skúsenosti som teraz odhodlaný pomôcť napredovať iným. Byť im nápomocný v ceste za svojimi snami.”

Dušan Šebo /Absolvent kurzu KOUČ104 - Banská Bystrica/

“Skutočne som bola s kurzom KOUČ 104h. nadmieru spokojná vo všetkých oblastiach. Aj uistenie, že máme na všetko čas a možnosť neobmedzene sa pýtať a prerušovať prednášajúceho, diskutovať, bol pre mňa nevídaný zážitok nepoznaný z nášho školstva a iných prednášok.
Ďakujem veľmi pekne Silvii za možnosť školiť sa aj s Rafaelkom a za jej otvorený prístup a nadšenie.”

Eva /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Kurz Kouč 104 mi dal veľmi veľa. Okrem toho, že som sa za 11 dní naučila ako koučovať seba aj iných, som si zlepšila komunikačné zručnosti, som asertívnejšia a cítim sa sebavedomejšie.”

Zuzka /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Kurz Kouč 104 bol pre mňa ako psychológa veľmi prínosný, keďže bol veľmi praktický. Ale obsah je nanič, ak k tomu nemáte dobrého lektora a Silvia je pre mňa jednoznačne topka v svojom odbore.
Zažil som veľa lektorov, dokonca som sám lektoroval aj na vysokej škole, ale s takou profesionalitou som sa ešte nestretol. Silvia si neskutočná. Držím Ti palce.”

Mgr. Ivan Bagľaš /Absolvent kurzu KOUČ104/

„Ja som bola nadmieru spokojná, povedala by som, že mi kurz zmenil život, Uvedomila som si hodnoty, priniesol mi iný životný záber a nadhľad. Aj keď podotýkam, že veľakrát si myslím, že mi ľudia nerozumejú, tento kurz ma len potvrdil, že to, ako človek vníma svet je jedinečné a pomôcť sa vždy dá, len treba chcieť, ako sebe, tak aj ostatným. Vysoká úroveň.
Skláňam klobúk, Silvi. Nepamätám si na takéto úžasné vzdelávanie.“

Jarka /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Roky som sa nevedela pohnut v mojich vztahoch. Po hodinovej konstelacii sa zrazu zacalo vsetko menit k lepsiemu. Akoby sa pohli lady. Nerozumiem tomu ako to je mozne, ale funguje to! Na konstelácie!”

Eva /Absolventka kurzu KONŠTELÁCIE/

“Absolvovala som koučing v rámci tejto skvelej inštitúcie – Power Coaching. Naša organizácia začala pracovať ako team. A ako team dosahujeme stále viac. Koučing mi pomohol v rámci môjho oddelenia HR. Ďakujem Silvii za profesionálny CEO koučing a prajem veľa úspechov!”

Katarína /QUETY, s.r.o./

“Kurz Kouč 104 mi dal veľmi veľa. Okrem toho, že som sa za 11 dní naučila ako koučovať seba aj iných, som si zlepšila komunikačné zručnosti, som asertívnejšia a cítim sa sebavedomejšie.”

Zuzana /Absolventka kurzu KOUČ104/

„Na kurz kouč 104 som prichádzala s očakávaním, že sa dozviem viac o tejto vysnívanej profesii a osvojím si techniky a zručnosť koučovania. Po kurze odchádzam bohatšia nie len o užitočné techniky a zručnosť v koučingu ale aj o poznanie zaujímavých poznatkov z NLP, komunikácie, typológii osobnosti a vzťahoch, ktoré vám nikde inde nepovedia. Celkovo som získala iný náhľad na komunikáciu a vzťahy v živote. Silvia ako hlavný lektor je úžasný kouč, lektor a komunikačne zdatná osoba, ktorá vás s ľahkosťou vtiahne do problematiky a naučí vás samé praktické veci. Ako cenné vnímam individuálny prístup ku každému účastníkovi, vytváranie príjemnej atmosféry a pohody počas celého kurzu. Osviežujúce bolo aj striedanie lektorov a prinášanie nových prístupov.
Tento kurz by som odporučila každému, kto chce získať praktické zručnosti kouča a tiež zaujímavý náhľad na komunikáciu a fungovanie v živote.“

Simona /Absolventka kurzu KOUČ104 - Bratislava/

“Milá Silvia, rád by som sa Vám poďakoval za pozvanie na Vaše stredajšie business raňajky, bolo to veľmi podnetné a inšpiratívne dopoludnie, ktoré svojím obsahom aj štýlom predčilo mnohé iné, častokrát aj celodenné podujatia.
Oceňujem tiež veľmi dobré prepojenie teórie s praxou, čo podporuje využiteľnosť a lepšiu zapamätateľnosť aj po istom časovom odstupe.
Tiež by som rád vyzdvihol Váš prirodzený prejav a veľmi príjemné vystupovanie, ktoré bolo tou povestnou „čerešničkou na torte“ a právom robí z Vašich podujatí zážitkové vzdelávanie.
Ďakujem ešte raz, prajem Vám všetko dobré a veľa úspechov.”

Marián Magdolen /PROPLUSCO/

“Silvia a Tomáš, ďakujem Vám za spoločne strávený čas v septembri 2017, za všetky informácie a vedomosti, ktoré som sa vďaka kurzu Kouč 104 mala možnosť naučiť. Aj vďaka tomu som získala pracovné miesto v poradenskej firme ako Junior Consultant/Coach. Nastupujem 15.1. 2018 v nemeckom Kolíne.
Všetkých Vás srdečne pozdravujem a prajem vám naďalej veľa úspechov v súkromí i v práci.”

Martina Dovičinová /Absolventka kurzu KOUČ104/

Profesionalita na 100% , to sa často nevidí. Silvia tam bola s nami a pre nás na maximum, každú minútu. Fascinujúca pozornosť a kontrola dosť veľkej skupiny ľudí. Čo však obdivujem najviac, je ako nás dokázala udržať v stave pozornosti a záujmu. Do detailov prepracovaný obsah a forma kurzu. Som veľmi vďačná, že som sa kurzu mohla zúčastniť a ešte raz ĎAKUJEM.”

Anna Pavlenková /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Chcela som sa posunúť profesionálne a zažiť ďalšiu osobnú transformáciu. Očakávania sa však napĺňali rýchlosťou blesku.
Každú minútu som si uvedomovala, ako vlastne nič neviem. Ako nevedome manipulujem s ľuďmi. A ako ťažko sa z tejto role vystupuje, lebo práve to je úloha kouča.
Nič nevedieť. Nehodnotiť.
Aha momenty prichádzali s každým vysloveným Silviiným slovom. Kúsok teórie, veľa praxe a neustála spätná väzba k tomu.
Tretí deň bol naplnený osobnostnou diagnostikou. Hrali sme sa s kategorizáciou svojich kolegov, rodiny či známych. Spoznávali sme samých seba a konfrontovali sme sa s názormi skupiny.
Rozoberali sme širokú škálu osobností a jedno cvičenie mi názorne ukázalo ako povrchne si ľudí všímam. Úloha bola jednoduchá. Popísať meno, vlasy, topánky a niečo výnimočné každej z 15 osôb v miestnosti bez toho, aby som sa ňu mohla po vyslovení úlohy ešte pozrieť.
Asi najživšia diskusia sa strhla okolo teórie psa a mačky. Jedná sa o naučené (nie vrodené) správanie, ktorým vieme okamžite meniť svoju osobnosť. ĎAKUJEM za zmenu myslenia!”

Miroslava Seňková /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Ak kouč, tak jedine z Power Coaching ! Ďakujem.”

Barbora /Absolventka LIFE koučingu/

“Na vlastnej koži som mohla zažiť kurz KOUČ 104 hod., ktorý bol síce náročný, ale otvoril mi veľmi veľa nových pohľadov na život, na situácie v mojom živote a na seba. Okrem toho mám rada workshopy ktoré organizujú, vždy sú zaujímavé, vecné a plné dobrých nápadov. :)”

Eleonóra Mišovichová /Absolventka kurzu KOUČ104 /

“Môžem s istotou povedať, že môj život sa delí na život pred powercoachingom a po ňom.”

Miroslava Seňková /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Silvia, to čo robíš a ako to robíš, je neuveriteľné ! Vďaka koučingu a Vášmu prístupu k svetu aj s Tomášom. Som naozaj šťastná. 🙂 Ďakujem ! Ďakujem ! Ďakujem !”

Mária /Absolventka kurzu KOUČ104/

Kurz Kouč 104 odporúčam všetkými desiatimi! Je to kurz, na ktorom som sa cítila super, a to vďaka Silvii a Tomášovi, pretože vidno, že táto práca je zároveň ich vášňou a vkladajú do nej svoje srdce. Kurz je vypracovaný na vysokej úrovni odbornosti. Strieda sa kvalitná teória s praxou a rôznymi cvičeniami, vďaka ktorým sa človek môže dozvedieť veľa aj o sebe. Pre mňa bol mimoriadne prínosný. Silvia & Tomáš, ďakujem Vám, perfektná práca, len tak ďalej!”

Or She /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Len by som rada dala vedieť, že ten podcast – Manipulácia sa veľmi podaril :)”

Miroslava

Ďakujem za webinár AKO ROZPOZNAŤ SVOJE SILNÉ STRÁNKY. Tomáš, super bol! Oceňujem jeho konštruktívne myslenie a veľmi trefné príklady z praxe. Tento webinár mi dal skvelý štart, ako zistiť, v čom som dobrá a rozvíjať to. Zúčastnila som sa už viacerých webinárov od Power Coaching a môžem len odporúčať, majú ich veľmi dobre vyskladané – vidno, že pracujú s ľuďmi a vedia, čo robia.”

Baška /Absolventka WEBINÁRU/

“Ja by som sa chcela veľmi pekne poďakovať celému tímu, ktorý stojí za firmou Power Coaching a za kurzom Kouč 104. Neskutočne ma celý kurz posunul vpred, až mi bolo ľúto, keď bolo po všetkom. Tak som si zvykla na ranné prednášky, ktoré som vždy počúvala s nadšením, v pracovných skupinách sme sa vždy stretla skvelá skupina ľudí, priebeh, materiály, technické zabezpečenie všetko bolo na jednotku.
Niekoľkokrát som bola nútená vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, dolovala som zo seba veci, ktoré som nevedela, že v sebe vôbec mám, naučila som sa prosiť o pomoc druhých ľudí, čo mi robili vždy veľký problém. Posunulo ma to nie len technicky, ale aj ľudsky. Keď som sa rozhodovala pre kurz, pozerala som video, v ktorom Silvia kurz Kouč 104 predstavovala, hovorila o jeho výhodách, čo všetko sa študent vie naučiť a podobne.
Všetko do bodky bolo v tomto videu pravdivé a môžem s istotou tvrdiť, že z tohto kurzu budem čerpať informácie a energiu ešte veľmi dlho. Ešte raz jedno obrovské ďakujem!”

Lenka Kleimanová /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Podstúpiť kurz je jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Prišla som na to, že je to nástroj, ktorý pomáha každému z nás. Priviedol ma k zmene, ktorú som potrebovala a to, že sa chcem venovať pomoci ľuďom, ktorí sú už zúfalí zo svojej životnej situácie a nevedia ako sa ďalej posúvať dopredu, či už v osobnom, pracovnom živote alebo po zdravotnej stránke.
Som vďačná Power Coaching, že môžem byť súčasťou ich koučovacej rodiny.”

Eva Danková /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Na Power Coaching je najlepšie úplne všetko. Od začiatku, ako som s nimi začala komunikovať a kládla otázky o priebehu kurzu, na ktorý som chcela ísť až do teraz po odovzdávaní certifikátu sa ku mne správali 100% partnersky a rovnocenne a bolo jedno s kým komunikujem. Proste profesionalita úroveň 1000.
Na kurze Kouč 104 som zažila taký náklad kvalitných informácií, že ešte tri týždne po tom som bola vyvedená z rovnováhy. Tento kurz ma podporil na mojej ceste priam raketovou rýchlosťou, celý život sa budem učiť a tento kurz je základná platňa, na ktorej budem stavať svoj súkromný aj pracovný život, pretože sa to nedá oddeliť. Ľudia a atmosféra na kurze bola taká príjemná, že sa mi chcelo pokračovať ďalej. Ďakujem všetkým, ktorý sa podielali. Ste TOP!!!”

Klaudia Turanská /Absolventka kurzu KOUČ104 /

“Prvé dva dni kurzu 104 boli pre mňa veľkým prekvapením. Očakával som nával teórie z koučingu, avšak už po 2 hodinách kurzu sme mali príležitosť si vyskúšať priamo jednu z metód koučovania. Z môjho pohľadu sa potvrdilo, že 1x skúsiť je viac ako 100x počuť či vidieť. Zároveň som spoznal veľmi zaujímavých ľudí z rôznych profesií a životných príbehov. Je pre mňa inšpiratívne sledovať reakcie a názory všetkých zúčastnených. Obdivujem Silviu (myslím, že to je dané jej bohatými skúsenosťami a znalosťami) ako s nadhľadom a úplne prirodzene sleduje jednotlivé skupiny v rámci koučovacích tréningov a následne dáva spätnú väzbu. Môžem povedať, že môj prerod, zmena myslenia a riešenia rôznych (aj všedných) situácií sa práve začala.”

Michal Podroužek /Absolvent kurzu KOUČ104/

“Ďakujem veľmi pekne za ústretovosť počas celého kurzu (aj pred ním). Bolo to pre mňa veľmi prínosné a som rád, že som stretol toľko skvelých ľudí.”

Martin Petrík /Absolvent kurzu KOUČ104/

Silvia robí fantastickú prácu s účastníkmi kurzu. Je to úžasné ju sledovať ako vťahuje účastníkov do kurzu. Pamätá si detaily jednotlivcov – úžasné. Je to veľký profesionál s veľkým srdcom. Úprimne som nečakala, že budem odchádzať z kurzu s tým, že mám aj inšpiráciu, od ktorej cítim, že by som sa mohla veľa naučiť. Mind-love-joy”

Blanka Geríková /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Extrémne transformačné… Som veľmi vďačná, že som sa zúčastnila kurzu KOUČ 104. Už teraz mi je smutno, keď si uvedomím, že to skončilo. Oceňujem Silviin profesionálny prístup, lektorovanie a aj kvalitu výuky. 🙂 Cítim sa byť motivovaná a o veľký kus múdrejšia! Tento kurz je podľa mňa dobrý aj pre ľudí, ktorí nechcú byť vyslovene koučami, alebo ešte nevedia, pretože všetko, čo sa na tomto kurze naučíte, môžete uplatňovať do svojho bežného života. Sú to veľmi cenné informácie 🙂 Ďakujem ešte raz!”

Dominika Drums /Absolventka kurzu KOUČ104 hod./

“Kurz Kouč 104 bol zabezpečený a prevedený na vysoko profesionálnej úrovni. Pomohol mi posunúť sa v kariére ďalej a otvoril mi nové možnosti. Obzvlášť vysoko hodnotím garanta kurzu Silviu Langermannovú a organizáciu kurzu.
Ďakujem za túto príležitosť.” 

Vierka /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Veľmi pekne Vám Power Coaching chcem poďakovať za všetko. Hlavne za Vašu profesionalitu, odbornosť, znalosť a k tomu, že meníte životy ľudí – tým najlepším a pozitívnym spôsobom/smerom ❤️ kurz Kouč 104 odporúčam úprimne každému – ja nevidím žiadnu skupinu ľudí, kt.by tento kurz nepomohol. Myslím si, že kurz Kouč 104 mení spoločnosť/myslenie v tom najpozitívnejšom zmysle. Úprimná vďaka a prajem Vám množstvo ďalších študentov-koučov, pretože aj keď by sa tým nezačali živiť – určite odídu z kurzu ako iní ľudia. To čo som zažila na kurze bol zážitok. Právom ste najlepší !!! len tak ďalej!”

Vladka Staňová /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Ako HR manažér som absolvovala kurz KOUČ 104, ktorý mi dal ucelené vedomosti, ktoré teraz používam pri mojej práci.
Nakoľko ma zaujal spôsob vzdelávania a vysoká úroveň lektorov, navrhla som takéto vzdelávanie aj v našej spoločnosti DOKA Slovakia.
Momentálne prebieha celoročné vzdelávanie manažérov DOKA Slovakia, z dôvodu získania lepších zručností pri vedení svojho tímu. Aj v týchto ťažkých časoch v čase Covid-19
spoločnosť Power Coaching našla spôsob ako pokračovať vo vzdelávaní a vzdelávame sa online.
Poďakovanie patrí hlavne Mgr. Silvii Langermann, ktorá svojimi odbornými znalosťami prispieva k zvyšovaniu manažérskych zručností manažérov spoločnosti DOKA Slovakia.”

 

Eva Molnárová /HR manager - DOKA Slovakia/

“Kurz je naozaj veľmi dobre vystavaný. Ako po obsahovej stránke tak aj z pohľadu praktických príkladov, ukážok. Veľmi prínosná bola prednáška o životných cykloch.
Silvia je veľmi skúsená koučka a lektorka. Veľmi pekne pracovala so žiakmi, dávala nám
dostatok priestoru na otázky, vyzývala k diskusii. Ako pridanú hodnotu vnímam jej profil a
silné znalosti z oblasti psychológie, čím nám dala množstvo informácii a prepojení aj do bežného života, nie len do koučingu.”

Emília /Absolventka kurzu KOUČ104 /

“Som nesmierne rada, že som mohla absolvovať práve tento kurz. Vysoká profesionalita Silvie, dáva nielen kurzu Kouč 104 ale aj celej spoločnosti glanc výnimočnosti na slovenskom trhu. Teším sa, že už budem do konca života časťou tejto skupiny koučov, ktorých práve ona vyškolila. Silvia je veľký profesionál a to ako je nastavený online kurz a prednášky je výnimočné, pútavé a zaujímavé. Napriek tomu, že je intenzívny kurz veľmi náročný a to nielen časovo, učebná látka je lektorkou vysvetľovaná zaujímavo, dopĺňaná logickými príkladmi, e-learningovým kurzom a testovými otázkami. Venujem sa profesionálne online vzdelávaniu a vývinu e-learningových kurzov ale musím skonštatovať, že kurz bol pre mňa aj z profesionálnej stránky veľkou inšpiráciou.”

Lucia /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Veľmi úprimne. Najprv, keď mi rodinný známy odporučil koučing a presnejšie Silviu Langermann, tak som bol veľmi skeptický. Jasné… niekde prídem, popýta sa ma, usmeje sa, ja zaplatím a zmení sa mi život. Dokonca som podľa mňa na prvé stretnutie prišiel viac zo zvedavosti, než z dôvery. A zdalo sa mi to drahé. Prišiel som ako troska, ktorá padla v podnikaní na kolená a odchádzal som /z prvého stretnutia!!!/ ako niekto, kto má plán a cíti, že to je na ňom, čo sa stane. Je to veľká zodpovednosť. Ale čo sa udialo? Ja neviem… Silvia sa ma pýtala veci, ktoré sa ma predtým snáď nikto nepýtal a hovorila mi, ako znie to, čo hovorím ja. Zvláštna hra… kým som na začiatku obvinil celý svet a mal pocit, že som chudák, tak som sa na konci cítil ako zodpovedný za svoj pád na kolená, ale zároveň ako silný človek, ktorý sa vie postaviť. Odvtedy u nás Silvia koučuje všetky naše firmy a považujem to za jedno z najlepších životných rozhodnutí, že som vtedy vyhľadal kouča. Inak by som asi bol teraz veľmi nešťastný zamestnanec a nie šťastný a spokojný majiteľ firmy.”

Martin /Majiteľ firmy - výrobný priemyseľ/

“Ste s Tomášom úžasní a kurz tak, ako ho robíte, je odborný, hodnotný, proste skvelý. Už teraz ďakujem za to, čo som sa naučila a ešte sa naučím. Pozitívna spätná väzba je môj hnací motor…potom dokážem ísť na priam 1000 obrátok. Ty si Silvia človek, ktorý ma v tomto momente naštartoval…moje nové pracovné pôsobenie, viem, že bude úspešné. Nebude to len dožitie do dôchodku. Moja práca musí mať zmysel a vždy som rada, keď po mne zostane stopa: odborná i ľudská.”

Alena

Kurz bol fantastický. Neuveriteľne som bola nabitá energiou, samoliečenie sa naštartuje, ako na akademickej pôde sa zo mňa každým dňom staval viac a viac skúsenejší študent a kouč. Úžasná vzájomná spolupráca, technický systém a celý školiaci proces online podľa môjho názoru vytvoril geniálny človek, padla som na zadok, je vyvinutý dokonalosťou pocitu v špičkách prstov na rukách. Všetko klapalo ako hodinky. Ani na sekundu som nemala pocit, že niečo nestihnem, neurobím, neodovzdám alebo sa niekde stratím. Šli sme plynulo, deň za dňom, cítila som drive, pretože jeden z lektor je športovec, to jednoducho cítiť, taká iná motivácia, dávaj,dávaj,ideš,to zvládneš,neboj sa, som počúvala každý deň,samé chvály od oboch. Paráda. Na moje E-maily odpovedala poradňa hneď, hneď ma usmernili keď niečo bolo zle,hneď napravili,pomohli mi s plánovaním. Ďakujem kompletne celému tímu, jednoducho všetkým zúčastneným a veľká vďaka je Silvii Langermann,ktorá ma na tento kurz namotivovala a som jej za to nesmierne vďačná.”

Miroslava /Absolventka kurzu KOUČ104/

“Ďakujeme za čerstvý vietor do našich plachiet. Prvá konzultácia prišla na začiatku korony, keď naša cestovka stratila tržby. Potrebovali sme sa zamyslieť, čo ďalej s podnikaním. Po ďalších stretnutiach sme naštartovali eshop Futbalovedarceky.sk. Určite sa ešte vidíme.”

Miroslav Jablonický /Podnikateľ/

Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.