Služby

Workshopy

Pravidelne pripravujeme rôzne workshopy na témy, ktoré Vás zaujímajú. Stretávame sa pravidelne každý štvrtok u nás na Mierovej 56, v čase od 18:00 do 20:30 hod. :)

Life coaching

Coaching je moderná a veľmi efektívna metóda riešenia problémov, ktorá Vám pomôže nájsť v sebe silu, schopnosť, odvahu, motiváciu a dobro. Počas coachingu máte priestor na nájdenie vášho vlastného riešenia, pretože len vlastné riešenie má silu naozaj veci riešiť.

Business coaching

Manažéri v súčasnosti musia plniť dve kľúčové úlohy: Dosahovať ciele, za ktoré zodpovedajú a súčasne rozvíjať svoj tím...

Školenia a tréningy

V roku 2011 sme začínali sme s coachingom a postupne sa vytvárala potreba, aby sme vo firmách školili obchodníkov, manažérov, personalistov. A tak sa školenia a tréningy stali jednou z našich najobľúbenejších služieb.

Osobnostná diagnostika

Meníte často zamestnanie a máte pocit, že sa ešte stále hľadáte? Poznáte naozaj svoje kvality, prednosti, viete povedať v čom ste naozaj dobrý a aké sú Vaše slabé stránky?
Pomôže Vám pri tom Osobnostná diagnostika!

360 stupňov spätná väzba

Potrebujete skĺbiť osobnostné predpoklady, vzdelanie, skúsenosti, zaradenie do kolektívu? Vhodný výber zamestnanca nie je ľahká úloha. Nechajte si poradiť od profesionálov!

Personálny audit

Silná a úspešná spoločnosť pozostáva z efektívnych a kvalitných ľudí. Personálny audit je jedným z nástrojov, ako to dosiahnuť, pretože pomáha firme zhodnotiť stav ľudí a zlepšiť fungovanie organizácie.

Vzťahový coaching

"Neobetujte všetko vzťahu, v ktorom nemôžete byť sami sebou." Oprah Winfrey
Vzťah sám so sebou či vzťahy s partnerom, deťmi, rodičmi a priateľmi nás sprevádzajú celý život. Je len na nás aké naše vzťahy sú a budú a čo nám prinesú do života.

Deň zdravia pre firmy

Spokojný zamestnanec = zdravý zamestnanec

VZŤAHY – TELO - MYSEĽ

Zdravie má priamy dopad na efektivitu Vašich ľudí. Ak nie sme vo fyzickej kondícii, psychickej pohode a trápia nás zdravotné problémy, naša aktivita klesá a v práci sme hlavou inde. Výkon v práci je podmienený tým, ako sa cítime a venujeme sebe vo voľnom a v pracovnom čase. Ak zamestnávateľ ukáže, že mu na jeho zamestnancoch záleží, odrazí sa to v ich lojalite, efektivite, ako aj dosahovaní stanovených cieľov.
Preto sme vytvorili jedinečný, zážitkovo-prednáškový, deň, ktorý vyskladáme podľa Vašich predstáv a našich odporúčaní. Radi pre Vás pripravíme VÁŠ DEŇ ZDRAVIA!

Change management

Proces uskutočnenia zmien v spoločnosti, ich aplikácia v praxi a predovšetkým ich pozitívne prijatie - ako úspešne zvládnuť proces zmeny? Ponúkame 1 a viac dňové školenia, na ktorých sa detailne zameriame na change management vo Vašej spoločnosti, priamo podľa Vášho aktuálneho stavu.

Výber kandidátov koučingovým prístupom

Výber správnej osoby do Vašej spoločnosti je kľúčový. Ak máte vybudovaný dobrý tím ľudí, ktorí sú stotožnení s Vašou filozofiou, spoločnosť napreduje a rozvíja sa. Fluktuácia a časté zaškoľovanie je neefektívne, zaťažujúce a demotivujúce.

Mentoring

 INDIVIDUÁLNY MENTORING KOUČOV
 SKUPINOVÝ MENTORING KOUČOV
 MENTORING K ZÍSKANIU alebo PREDĹŽENIUCERTIFIKÁCIÍ od ICF - ACC, PCC