toggle menu

Power Kurzy

        Nakúpte si bez hanby už teraz. A čo tak vyrobiť niečo domáce? Či už nejaké víno, kozmetiku alebo rôzne dekorácie, ktoré potešia dušu človeka omnoho viac ako kúpená vec, ktoré si zadovažujeme po celý rok. Tento rok bol kritický, pre mnohých určite aj finančne. 

Výrobou darčekov si aj pomeditujete, stíšite sa a nebudete sa musieť pozerať na nervózne tváre vystresovaných maniakov, ešte k tomu deň pred štedrým dňom. Aká lahoda, však? V pokoji s rodinou. Prevetráte trocha vlastnú kreativitu, zapojíte do toho kruh rodiny a ktovie čo všetko, koľko radosti a smiechu z toho môže vyzrieť. Áno, darčeky ako hlavná téma každých Vianoc. Možnože len tie robia v ľuďoch príliš veľa stresu. Varenie, hostina, rodina, návštevy, milión vianočných večierkov, len aby sa všetko stihlo, len aby ste nikde nechýbali.

Čo tak si tento rok upratať, čo mi je najprednejšie, kde sú moje priority, čo vlastne chcem absolvovať a čo nie? Možno táto koronasituácia tomu trochu aj napomôže, byť asociálnejšími, ale čo ak nie? Čo ak sa nám do tohto každoročného zhonu podarí dostať znova?

Mesiace ubiehajú ako voda, už máme november. 6. decembra to všetko začne. Ešte pred Mikulášom môžete obdarovať skvelým darčekom tých, u ktorých si myslíte, že stresovanie z Vianoc im moc neprospieva. Pripravili sme si pre Vás webinár Ako zvládnuť sviatky bez stresu. A nefunguje iba na obdobie Vianoc, ale zaručene už na všetky predsviatkové stavy v roku. Je určený pre tých, ktorí nevedia, ako si počas sviatkov vlastne odpočinúť, ako si ich užiť, ako si zorganizovať svoj čas tak, aby bolo všetko tip-top, podľa predstáv a zároveň, aby sme nepadali dole hlavou od únavy a vyčerpania.

Utriediť si priority znamená položiť si otázku: „ Čo pre mňa Vianoce znamenajú v skutočnosti? Čo sú jeho najväčšími darmi pre mňa?“

Všetko to záleží len od nášho vnútorného nadstavenia a prežívania. Dávate sa strhnúť nezmyselným súťažením? Ak je vašou prioritou v čase Vianoc zdieľanie s blízkymi, zariaďte sa podľa toho a nedajte sa zmanipulovať tlakom komercie. Delegovať potrebné záležitosti, ktoré majú byť splnené pomedzi členov rodiny je veľmi dôležitá vec, a nie na všetko musí byť iba mamina či ocino. Deti sú veľmi hravé a vynaliezavé, treba ich k pomoci iba motivovať tak, aby z toho mali úžitok a zábavu zároveň.

Pri organizovaní si položiek, ktoré máte spísané na papieri, si položte otázku, čo by sa stalo, keby ste to nestihli alebo neurobili. Ak zistíte, že vlastne nič, položku vyškrtnite. Zoraďte si úlohy podľa dôležitosti. Naozaj nie je potrebné mať dvanásť druhov koláčov a dojedať ich ešte v apríli. Vianoce sú časom zázrakov. Netlačte sa však do dokonalosti a následného sklamania, že to bolo úplne inak, ako ste si všetko vyšperkovali a nachystali. Nie je to o tom. Radšej sa zameriavajte na to, čo Vianoce môžu tento rok priniesť VÁM, a nie Vy im!

ODPORÚČANÉ KURZY


Warning: Trying to access array offset on null in /data/d/c/dcca267e-1d23-4e62-90c5-8788cbb0fa2d/powercoaching.sk/web/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php on line 1631

Warning: Trying to access array offset on null in /data/d/c/dcca267e-1d23-4e62-90c5-8788cbb0fa2d/powercoaching.sk/web/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php on line 1633

Pridaj komentár

Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.