Power Coaching | vzdelávanie a výcvik koučov

Odváž sa znieť, lebo máš čo povedať

Zena rozprava na verenosti pred publikom a je odvazna

Cítite neistotu vo svojom prejave? Či už v bežnej komunikácii alebo na pódiu? Hanbíte sa za svoj hlas, prejav či komunikáciu? Čím je to spôsobené a ako by ste to mali riešiť?

Každý máme čo povedať tomuto svetu! Iným ľuďom alebo samým sebe. Avšak mnoho krát sa stretávame s tým, že mnoho ľudí sa hanbí za svoj hlas, prejav alebo komunikáciu. Môže ísť o nízke sebavedomie alebo nepríjemné pocity pri stretnutí či rozhovore s inými ľuďmi. Následkom toho je vyhýbanie sa ľuďom (vy im ale aj oni vám) či vnútorná nevyrovnanosť a nespokojnosť. Poďte sa naučiť ako nabrať odvahu a rozoznejte svoj hlas a prejav v plnej kráse!

NA KURZE ZÍSKATE

  • Všetky vedomosti o tom, s čím všetkým súvisí náš prejav, aké faktory na náš hlas pôsobia a ako vylepšiť svoj prejav.
  • Zároveň sa môžete inšpirovať aj praktickými ukážkami techník pre uvoľnenie sa do svojho hlasu a prejavu.

Pozrite si krátke videjko k tematike od lektori Mirky


OBSAH KURZU

LEKCIA 01 Každý máme čo povedať svetu, ľudom a aj sami sebe. Keď nie sme so sebou OK, tak naša komunikácia nesie v sebe zakódovaný aj tento postoj. Pravdu neskryjeme. V našom prejave je možné vnímať, či sa hanbíme prejavovať, alebo radi ukazujeme časť seba. A každý máme čo ukázať druhým ľuďom a tomuto svetu. Máme totiž talent, ktorý stojí za to by sme ho prejavili. Náš prejav je preto veľmi dôležitý.

LEKCIA 02 Na náš hlas a spôsob ako sa prejavujeme vplýva veľmi veľa faktorov. Mnohé z nich si neuvedomujeme. Jednou z výrazných častí býva aj zahanbovanie nášho prejavu v detstve. Z tohto obdobia si nesieme veľmi veľa automatických presvedčení o sebe. V tejto časti webináru sa pozrieme bližšie na psychosomatiku, ktorá súvisí s prejavom a našim hlasom.

LEKCIA 03 Pochopením fáz aktivity a pasivity môžeme využiť silu nášho prejavu. Dokážeme si naplánovať prejav a užiť aj pasivitu oddych, načerpanie síl. V tejto časti si urobíme dychové cvičenie na uvoľnenie napätia. Táto technika nám pomôže uvoľniť telesné štruktúry pre plnšie znenie a autentickejší prejav.

LEKCIA 04 Pre celkové úžasný pocit z nášho prejavu je užitočné, keď sa cítime úžasne. Aby sme sa tak cítili, tak nemôžeme zabudnúť na telo. Udržiavať si kontakt s pocitom svojho tela je dôležité. V tele sa nachádza množstvo informácií o nás. Telesná inteligencia je prejav našim postojom, gestami a pohybom. V tejto časti si doprajeme kontakt so svojim telom cez japonskú masáž.

KURZ JE VHODNÝ

  • Pre všetkých, ktorí sa necítia isto v prejave.
  • Pre kohokoľvek, kto má chuť viac vyjadrovať seba.

Naučte sa komunikovať ako magnet, ktorý priťahuje ľudí k sebe a odvážte sa znieť! Prajeme, aby ste si tento kurz užili v tom najlepšom naladení s Mirkou Čurillou!

KURZ ŠTUDUJ IHNEĎ

Pripojenie ku kurzu nájdeš vyššie v záložke "OSNOVA" (hneď vedľa Popisu v bielej lište). Ku kurzu sa môžeš kedykoľvek vrátiť.

MÁŠ NEJAKÉ OTÁZKY K TÉME?

Radi Ti na ne odpovieme! Neváhaj nám ich napísať na info@powercoaching.sk.

1
01 Lekcia │ Odváž sa znieť │Úvod do kurzu
7 min
2
02 Lekcia │ Odváž sa znieť │Čo je za tým, ako znieme
6 min
3
03 Lekcia │ Odváž sa znieť │Psychosomatika a náš hlas
10 min
4
04 Lekcia │ Odváž sa znieť │Psychosomatika a vyjadrovanie
11 min
5
05 Lekcia │ Odváž sa znieť │Fyziológia a dýchanie
13 min
6
06 Lekcia │ Odváž sa znieť │Praktické cvičenia
9 min
Získať kurz
Zapísaní: 16 študentov
Trvanie: 90 minút
Prednášky: 6
Video: 90 minút
Výuka: Online │ študuj ihneď

Archív

Odváž sa znieť, lebo máš čo povedať
Cena:
25€
Layer 1
Tento web používa cookies. Pokračovaním prezerania stránok súhlasíte s ich použitím.